اجتماعی

استاندار در فعالیت تالارها و نمایشگاه تجدیدنظر کند

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه التهاب ابتلا به کرونا مجدد بازگشته است گفت: آزاد کردن فعالیت سالن‌های پذیرایی و نمایشگاه، سلامتی مردم را به خطر می‌اندازد.


کامران گردان در گفت و گو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین اظهار کرد: حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ویروس کرونا نسبت به چند مدت گذشته به شدت پایین آمده و وضعیت کرونا مجدد وخیم اعلام شده است.


وی ادامه داد: تنها راه مهار ابتلا به این بیماری، رعایت محدودیت‌ها و پرهیز ازتجمعات و استفاده از ماسک است اما در حال حاضر برخی از بسترهای ایجاد تجمعات از جمله نمایشگاه و سالن‌های پذیرایی فعال هستند.


گردان با بیان اینکه بسیاری از اعضای شورا با فعالیت این مشاغل پرخطر مخالف هستند عنوان کرد: در چند روز گذشته و در جلسه ستاد مبارزه با کرونا به شخص استاندار پیشنهاد دادیم تا در رفع محدودیت این مشاغل تجدیدنظر شود.


وی تصریح کرد: دادستانی با صراحت اعلام کرده است که با افرادی که اقدام به برگزاری مراسم‌های عروسی و تجمعات می‌کنند، برخورد شود.


رئیس شورای اسلامی شهر همدان در پایان خاطرنشان کرد: نتیجه بررسی پیشنهاد شورا به استاندار در جلسه بعدی ستاد مبارزه با کرونا اعلام می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن