اجتماعی

اهمیت تولید محتوای رسانه‌ای همپای ایثار فرماندهان جنگ تحمیلی است

فرماندار ویژه شهرستان ملایر گفت: جوانان امروز افسران جنگ نرم هستند؛ اهمیت کارشان در عرصه‌ تولید محتوای رسانه‌ای کمتر از ایثار فرماندهان ایام جنگ تحمیلی نیست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی شامگاه جمعه 13 تیر ماه در جلسه هماهنگی تولید و اجرای برنامه‌ها و مستندات تلویزیونی در شبکه استانی همدان با محوریت ملایر با حضور معاون سیمای مرکز همدان و جمعی از مسئولین برگزار شد، افزود: صدا و سیمای استان همدان، سیمای کل استان است و انتظار داریم با تولید محتوای مناسب، ظرفیت‌ همه‌ شهرستان‌ها با توجه به داشته‌ها و سرانه جمعیتی آنها دیده و پخش شود.

وی با اشاره به ظرفیت ‌های شهرستان در راستای تولید محتوای رسانه ‌ای، گفت: همه‌ دستگاه‌ها برای تولید محتوای رسانه ‌ای پای کار هستند و نگرانی در این مورد نداریم؛ ظرفیت ملایر در حدی است که می ‌توانیم برای کل استان تولید برنامه داشته باشیم.

فرماندار ملایر اظهارکرد: در رابطه با راه ‌اندازی رادیو ملایر، منع قانونی نداریم و تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌ نمایندگان در مرکز کشور پیگیر راه‌اندازی رادیو ملایر باشیم.

ولدی با بیان اینکه در همه‌ حوزه‌های تخصصی، ظرفیت ساخت و پخش محتوای رسانه‌ای در ملایر وجود دارد، گفت: دو برند جهانی مبل و منبت و انگور، طبیعت بکر و مناطق حفاظت شده، وجود مکان های توریستی و تاریخی، مناسبت‌های مذهبی و وجود فضلا و علمای طراز اول علم و اخلاق و … از ظرفیت‌هایی است که ارزش سرمایه‌گذاری در راستای تولید مستند و برنامه‌های تلویزیونی را دارد.

بستر مهیای ملایر برای تولید مستندات تلویزیونی و رادیویی

نماینده ملایر در مجلس نیز بسترهای این شهرستان را در زمینه تولیدات، مستندات و محصولات تلویزیونی و رادیویی مهیا دانست و بر لزوم بهره گیری از تمامی ظرفیت های استان در این حوزه تاکید کرد.

حجت الاسلام احد آزادی ‌خواه با اشاره به عقبه طولانی رادیو ملایر و تلاش برای فعالیت دوباره آن، در اختیار قراردادن آنتن مجزا برای شهرستان ملایر را از نیازمندی ها و پیگیری های ویژه نمایندگان برشمرد که مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان اعلام آمادگی کرد آنتن در اختیار شهرستان قرار می گیرد، به شرط آنکه ساخته و پرداخته کردن تولیدات در خود شهرستان انجام شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان از آغاز فعالیت تیم رسانه ای قوی برای تولید محتوا، برنامه و مستندات ارزشمند در تمامی حوزه ها خبر داد و تاکید کرد: ظرفیت های ویژه ای همچون برندهای جهانی مبل و منبت و انگور، جاذبه های گردشگری و طبیعی، بناهای تاریخی، مفاخر ادبی، هنری، تاریخی و علمی و مینی ورد و دیگر پتانسیل های منحصر به فردی در این شهرستان وجود دارد که می توان ساعت ها از آنها برنامه ساخت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن