اجتماعی

دستگیری اوباش و سارقین ملایر با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی

فرمانده انتظامي ملاير از دستگيري 3 اوباش، یک سارق و پلمپ 4 واحد صنفي متخلف در اجراي مرحله ديگري از طرح ارتقای امنيت اجتماعي در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، در این رابطه افزود: ماموران کلانتري 11، در راستاي توجه به مطالبات مردمي و برخورد با مزاحمت و قانون شکني توسط عده اي اوباش با حضور در صحنه و اشرافيت اطلاعاتي، 3 نفر از اوباش را شناسایي و با هماهنگي دستگاه قضائي آنان را در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند و در بازرسي از نامبردگان، مقاديري ماده مخدر شيشه و يک عدد پايپ نيز کشف شد.

وی ادامه داد: همچنين 4 واحد صنفي متخلف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي شناسایي و پلمپ شدند و ماموران پليس آگاهي نيز با انجام کار اطلاعاتي دقيق، يک سارق اماکن خصوصي و 2 خریدار اموال مسروقه را دستگير کردند و هر 6 متهم با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي ملاير در بخش دیگری از سخنان خود از افزايش 167 درصدي رسيدگي به درخواست هاي مردم در سامانه 197 از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد و گفت: با توجه به شيوع و انتقال بيماري كرونا و لغو برنامه هاي ملاقات حضوري 197 در دفتر نظارت همگاني شهرستان ملایر، به درخواست هاي شهروندان به صورت تماس تلفنی رسيدگي شده است. 

سلگی با اشاره به افزايش 167 درصدي رسيدگي به درخواست هاي مردمی در سامانه 197 ، افزود: بر اساس آمارهاي اعلامی از مسئولان سامانه هاي نظارتي 197 شهرستان طي اين مدت از سال ، شکايات از پليس بيش از 50 درصد کاهش داشته و بيش از 50 درصد نيز شاهد دريافت تقدير هاي مردمي بوديم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن