اجتماعیسلامت و پزشکی

لزوم فعالیت چرخه اقتصاد، مانع از اعمال محدودیت‌های کرونایی

دبیر هماهنگی ستاد مدیریت کرونا استان همدان از عدم بازگشت محدودیت‌های ماه‌های نخستین ورود کروناویروس به استان و عدم تعطیلی مشاغل پرخطر به دلیل لزوم فعالیت چرخه اقتصاد باتوجه به وجود 4 شهرستان قرمز در استان خبرداد.

مهرداد نادري فر در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به اعلام وضعیت قرمز شهرستان‌های همدان، ملایر، تویسرکان و نهاوند، بیان کرد: محدودیت‌های جدید اعلام شده همان عدم خدمت رسانی به افراد فاقد ماسک، صاحبان برگزاری تجمعات، ارتقا فرهنگ سازی مردم برای استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌وسیله نصب بنر در سطح شهر و بازرسی از مراکز جمعیتی است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان با تاکید براینکه چرخه اقتصادی باید در استان مشغول فعالیت باشد، گفت: چرخه اقتصادی در کنار سلامت مردم  هم‌پای هم در الویت‌های ستاداستانی مقابله با کرونا است؛ خوشبختانه آمار مبتلایان تحت کنترل بوده و ظرفیت تخت‌های بیمارستان‌ها هنوز تکمیل نشده است.

وی با اشاره به تشکیل تیم بازرسی گسترده به دستور استاندار، عنوان کرد: این تیم با جدیت از مراکز جمعیتی بازدید کرده و در صورت مشاهده عدم توجه به نکات ارئه شده با آنان برخورد خواهد کرد.

نادری فر از ابتلای 2 تن از معاونین استاندار به کووید-19 خبرداد و گفت:  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان از جمله معاونین مبتلا به کروناویروس هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن