ورزشی

قهرمان وزنه برداری ملایر، دار فانی را وداع گفت

سرپرست اداره ورزش و جوانان ملایر از فوت قهرمان وزنه بردار ملایری خبر داد و گفت: جامعه ورزش شهرستان ملایر، استان همدان و کشور در غم از دست دادن ” مهدی نبی اللهی”، وزنه بردار نام آور ملایری و دارنده ۳ مدال طلای پیشکسوتان جهان به سوگ نشست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حمید رضا سپهری در این رابطه افزود: مرحوم ” مهدی نبی الهی” متولد ۱۳۵۴ ملایر بود که پله های ترقی را در شهرستان طی کرد و توانست در مسابقات ورزشی نیروهای مسلح کشور بر سکوی نخست بایستد.

وی با بیان اینکه نبی اللهی در مسابقات بزرگسالان کشور هم گردن آویز نقره را کسب کرد، افزود: نبی اللهی با داشتن مدرک کارشناسی نرم افزار، در سال های ۲۰۱۲ اوکراین، ۲۰۱۳  مالزی ، ۲۰۱۴ نخجوان  توانست مدال طلای پیشکسوتان جهان را به گردن بیاویزد.

سپهری با اشاره به اینکه این ورزشکار با اخلاق و مردمی ملایر در مسابقات ۲۰۱۴ کاپ اخلاق مسابقات را هم به خود اختصاص داده بود، تصریح کرد: اندوه ما در غم از دست دادن آن قهرمان، در واژه ها نمی گنجد تنها می توانیم از خداوند برای خانواده این عزیز از دست رفته صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب كنیم.

گفتنی است؛ در همین رابطه فرماندار ملایر نیز طی پیامی درگذشت پیشکسوت و قهرمان ملایری ” مهدی نبی الهی”، قهرمان ادوار وزنه برداری پیشکسوتان جهان و برادر گرامی ” شهید فرامرز نبی‌الهی”، را به جامعه ورزشی کشور تسلیت گفت.

قدرت الله ولدی با بیان اینکه این ضایعه موجب اندوه فراوان اینجانب شد، اظهارکرد: این ضایعه جانکاه را خدمت خانواده آن مرحوم، تمام بازماندگان و جامعه ورزشی شهرستان ملایر تسلیت عرض می کنم و از خداوند رحمان برای همه بازماندگان صبر و شکیبایی، و برای آن عزیز به خدا پیوسته رحمت واسعه الهی را مسئلت دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن