اجتماعی

تاسیس دفتر همکاری مجلس و تشکل های صنفی در محل خانه ملت

نماینده مردم ملایر و سخنگوی فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تعامل با مدیران و فعالان تشکل‌های صنفی کشور، دفتر همکاری مجلس و تشکل های صنفی در محل خانه ملت تأسیس شد.

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: استفاده از ظرفیت های تشکل های صنفی زمینه ساز بهبود و تحرک در متغیرهای کلان اقتصادی می شود‌.

وی اظهارکرد: این فراکسیون با سنجیدن اولویت های فعالان صنفی، به سمت یک برنامه ‌ریزی برای انجام فعالیت هایی متناسب با شأن اصناف کشور پیش خواهد رفت و در گام اول با تاسیس دفتر ارتباط فعالان صنفی با مجلس شورای اسلامی به عنوان مرجع تصمیم گیر در کشور؛ پیوند بین نمایندگان مردم و تشکل ها را کلید زد.

نماینده مردم ملایر ادامه داد: فراکسیون اصناف مجلس آمادگی دارد تا پیشنهادات تشکل های صنفی را مورد بررسی قرار داده و زمینه طرح مسائل کارشناسی شده را در صحن مجلس شورای اسلامی فراهم کند.

سخنگوی فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی افزود: در فراکسیون اصناف مجلس نمایندگان عضو همه کمسیون های تخصصی مجلس حضور دارند و این فرصت خوبی است تا مسایل مبتلابه اصناف از زوایای مختلف مورد بررسی و امعان نظر قرار گیرد.

نماینده مردم ملایر خاطرنشان کرد: از آنجاکه قانون نظام صنفی بزودی به مجلس شورای اسلامی تقدیم می شود، بنابراین فراکسیون اصناف مجلس از نقطه نظرات کارشناسی این گروه مشورتی به منظور بررسی و تحلیل اصلاحیه قانون نظام صنفی بهره خواهد برد.

آزادی‌خواه افزود: با هماهنگی های به عمل آمده و تفاهم های صورت گرفته فراکسیون با بنیاد فرهنگی اصناف ایران، تلویزیون اینترنتی اصناف نیز ساعاتی را در طول هفته در اختیار فراکیسون قرار می گیرد تا فراکسیون گزارشات خود را از مجلس شورای اسلامی به اطلاع جامعه اصناف برساند.

۲۶ تیر, ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن