اقتصادی

دارندگان سهام عدالت، ۳۰ درصد بعدی را در عید غدیرخم بفروشند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر در استان همدان سهام خود را به روش مستقیم آزاد کرده‌اند.

ناصر محمودی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به ارزش ۱۵ میلیون تومانی سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی، مطرح کرد: بر اساس طرح جدید مجلس و درصورت تصویب، ارائه سهام عدالت در قالبی جدید به جاماندگان دارای دعوت نامه، افرادی که در ده سال اخیر تحت پوشش سازمان‌های حمایتی قرار گرفته اند و سایر دهک‌های کم درآمد تعلق خواهد گرفت.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه سهام عدالت مرکب از سهام ۳۶ شرکت مهم و بنیادی بازار است بنابراین ارزش دارایی سهام عدالت بالا بوده و توصیه می‌شود در صورت عدم نیاز از فروش این سهام خودداری کنند و از منافع حاصل از آن استفاده کنند.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در استان با بیان اینکه صاحبان سهام عدالت که روش مستقیم را انتخاب کرده اند و سهام عدالت خود را قبل از تاریخ ۱۵ خرداد فروخته اند، عنوان کرد: در صورتی که شماره شبای حساب بانکی این افراد درست و فعال بوده و تلفن همراه نیز به نام خود فرد باشد مبلغ سهام فروخته به حسابشان واریز می‌شود.

محمودی در پایان با اشاره به اینکه در استان همدان ۳۶ درصد صاحبان سهام عدالت روش مستقیم و مابقی روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند، تصریح کرد: دارندگان سهام عدالت، ۳۰ درصد بعدی را در عید غدیرخم و مابقی را در ۲۲ بهمن می توانند بفروشند.

۲۸ تیر, ۱۳۹۹ ۰۳:۱۰ ب.ظ

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن