اجتماعی

اجرای دور جدید رزمایش کمک‌های مومنانه


جانشین فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه دور جدید رزمایش کمک های مومنانه در ملایر در سه مرحله اجرایی می شود، گفت: نخستین دوره رزمایش کمک های مومنانه در ملایر پس از سخنان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان در سه مرحله برگزار و بیش از ۱۳ هزار بسته معیشتی در بین افراد آسیب دیده توزیع شد.


سرهنگ پاسدار علی اصغر فارسی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با اشاره به آغاز سری جدید رزمایش کمک های مومنانه در ملایر، افزود: این دوره نیز در سه مرحله اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه در دور نخست ۶ هزار خانواده آسیب دیده از کرونا شناسایی شد، تصریح کرد: در این دور خانوارهای جدید آسیب دیده از کرونا شناسایی می شوند.


فارسی به حمایت خیرین شهرستان ملایر از رزمایش کمک مومنانه اشاره و عنوان کرد: نخستین مرحله از دور جدید رزمایش کمک مومنانه در ملایر همزمان با عید سعید قربان آغاز شده و تا عید غدیر ادامه دارد و در این مرحله هزار خانوار بسته معیشتی دریافت می کنند.


وی با بیان اینکه مرحله دوم دور جدید رزمایش کمک مومنانه همزمان با ایام دهه اول محرم و مرحله سوم این رزمایش در ایام پایانی ماه صفر برگزار می شود، خاطرنشان کرد: بهبود در زندگی و معیشت محرومین و نیازمندان هدف برگزاری این رزمایش است و در همین راستا خانواده های نیازمند توسط حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج در حال شناسایی هستند.


جانشین فرمانده سپاه ملایر، یادآورشد: در این دور از رزمایش کمک های مومنانه بسته های معیشتی در بین خانوارهای جامانده از دور نخست و خانوارهای جدید شناسایی شده، توزیع می شود.
فارسی در ادامه با تأکید بر اینکه همه مدیران باید دوشادوش کادر درمان با کرونا مبارزه کنند، گفت: در بحث تأمین سلامت مردم، هیچ قصوری از هیچ دستگاه و ارگان دولتی پذیرفته نیست و اگر قصور رخ دهد با خاطیان برخورد می ‌شود.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران از نخستین لحظات اعلام این بحران دوشادوش کادر درمانی بوده و پزشکان و پرستاران، پاسداران و بسیجیان را همیشه در خط مقدم این نبرد در کنار خود حس کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن