اجتماعی

لزوم احداث نیروگاه‌های خورشیدی در ملایر

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه نقاط حساس شهرستان شناسایی شده که امیدواریم با بررسی صورت گرفته اعتبارات مورد نیاز برای تأمین روشنایی این مناطق تخصیص یابد، گفت: مشکلاتی از نظر برق و آب و فاضلاب مربوط به حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌ها و سوله‌های ورزشی وجود دارد که امید است با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان حل شود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین ، سرهنگ سیدجواد حسینی در جلسه هماهنگی سپاه و توزیع برق ملایر که با حضور بسیج ادارات سپاه انصارالحسین(ع)، برگزار شد، افزود: تأمین برق استاندارد برای سوله‌های ورزشی روستاهای ازناو و پیروز از اولویت‌های مدنظر سپاه ناحیه است چراکه این مکان‌ها متعلق به مردم بوده و برای استفاده عموم ساخته شده است.
وی تقدیر از عملکرد جهادی امور برق، عنوان کرد: با توجه به مزایای نیروگاه‌های خورشیدی امیدواریم احداث این نیروگاه‌ها در شهرستان ملایر مدنظر قرار گیرد.
در ادامه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در راستای تأمین برق پایدار در شهرستان ملایر از هیچ اقدامی فروگذاری نخواهیم کرد، گفت: از تمام ادارات و مراکز حساس می‌خواهیم برای ارائه خدمات بهتر به عموم مردم استفاده از ژنراتور و برق اضطراری را در دستور کار خود قرار دهند .
شیرزاد جمشیدی اظهارکرد: همکاری‌های همه جانبه سپاه با شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر جای تقدیر دارد.
وی با بیان اینکه در راستای تأمین برق پایدار در شهرستان ملایر از هیچ اقدامی فروگذاری نخواهیم کرد، گفت: از تمام ادارات و مراکز حساس می‌خواهیم برای ارائه خدمات بهتر به عموم مردم استفاده از ژنراتور و برق اضطراری را در دستور کار خود قرار دهند .
جمشیدی با اشاره به بازدید از پست‌ها و شبکه‌های برق ملایر، گفت: اصلاح و بهینه به موقع شبکه‌های توزیع در راستای تأمین برق پایدار در اولویت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به تأمین برق سوله‌های ورزشی سپاه ملایر اشاره کرد و گفت: سوله‌های ورزشی نیازمند 200 متر شبکه است که طی هماهنگی با بنیاد مسکن انجام می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن