اقتصادی

متلاشي شدن باند سارقان خودرو و کشف محموله قاچاق شترمرغ در ملایر

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از متلاشي شدن باند سارقان خودرو و کشف اموال مسروقه در ملاير خبر داد و گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودرو، تلاش ميداني و شبانه روزي مامورين کلانتري 12 برای شناسائي و دستگيري سارق يا سارقين در دستور کار قرار گرفت .


سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت گو با پایگاه خبری همدان آنلاین ، افزود: سرانجام مخفيگاه يکي از متهمان که داراي سوابق متعدد در سرقت خودرو بود، شناسائي و طي هماهنگي با دستگاه قضائي در يک عمليات ضربتي دستگير شد.


وی اظهارکرد: در همين ارتباط با بازجوئي فني و تخصصي ، مخفيگاه همدست اين فرد سارق که داراي سوابق متعدد در امر سرقت، خريد و فروش مواد مخدر و درگيري بود شناسائي و در يک عمليات غافلگيرانه، همدست اين سارق نيز دستگير شد.


سلگی ادامه داد: در بازرسي از مخفيگاه وي، اموال ربوده شده خودروهاي مسروقه و قطعاتي به ارزش 65 ميليون تومان کشف شد و هر دو متهم به تعداد 4 فقره سرقت اعتراف کردند و با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند، همچنین اقدام قانوني به منظور تحويل اموال مسروقه اي که کشف گرديده به مال باختگان در دستور کار مامورين اين يگان قرار گرفت.


فرمانده انتظامي شهرستان ملاير در ادامه با بیان اینکه 12 شترمرغ بدون مجوز قانوني به ارزش 100 میلیون تومان در ملاير کشف شد، گفت: در راستاي مبارزه با ورود هر نوع اقلام و کالاي بدون مجوز قانوني، مامورين مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي مستقر در ايست و بازرسي حرم آباد در حين کنترل محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه کاميونت ايسوزو مشکوک شدند و بلافاصله با هماهنگي با دستگاه قضائي اين خودرو را برای بررسي دقيق تر متوقف کردند.


سلگی با اشاره به اینکه در بازرسي به عمل آمده توسط مامورين، تعداد 12 شتر مرغ فاقد مجوز دامپزشکي جمعاً به ارزش تقريبي ارزش 100 میلیون تومان کشف و ضبط و پس از تشکيل پرونده، متهم تحويل مراجع قانوني شد، تصریح کرد: عزم پليس در اجراي صحيح قوانين و برخورد با افرادي که مبادرت به حمل کالاي بدون مجوز قانوني مي کنند، کاملاً جدی است

۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸ ق.ظ

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن