ورزشی

درخشش شطرنج بازان ملایر در سطح کشور

سرپرست اداره ورزش وجوانان ملایر از درخشش شطرنج بازان این شهرستان در سطح کشور خبر داد و گفت: مسابقات آنلاین شطرنج کشور به همت هیأت شطرنج و فدراسیون شطرنج کشور برگزار شد.


رضا سپهری در گفت و گو با پایگاه همدان آنلاین، افزود: 57 نفر از شطرنج بازان سراسر کشور در این مسابقات شرکت کردند و با فرمت زمانی 3 دقیقه و 2 دقیقه پاداش در 9 دور به روش سوئیسی با هم به رقابت پرداختند.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات به صورت سریع (بلتیس) برگزار و شرکت کنندگان برای سومین بار در این دوره از مسابقات شرکت کردند، ادامه داد: در این رقابت امیر حسین نوروزی و ابوالفضل زندی از ملایر به ترتیب مقام های قهرمانی و نائب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کردند.


سپهری در بخش دیگری از سخنان خود از توزیع ۱۱۰ بسته کمک معیشتی و پک بهداشتی در مناطق محروم شهرستان به همت ” موسسه مردم نهاد ماه مهربانی ملایر” خبر داد و گفت: این فعالیت انسان دوستانه با تلاش و پیگیری “عصمت موحدی نیا “، دبیر این موسسه مردم نهاد و اعضای آن رقم خورد و در عصر حاضر با وجود ویروس منحوس کرونا و با تأسی از مولایمان علی (ع) بسته های کمک معیشتی و پک بهداشتی را برای کمک به نیازمندان جمع آوری کردند.


سرپرست اداره ورزش وجوانان ملایر با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) سرشار از مهر و عشق به محرومان و تهیدستان بود، تصریح کرد: آن حضرت می دانست که یکی از آسیب های جامعه اسلامی، فقر و نداری است و ناهنجاری هایی بوجود آورده و مردم را آزار می دهد، بدین منظور فرهنگ انفاق و کمک های مالی را ترویج کرد.


وی با بیان اینکه امام علی(ع) از ثروتمندان درخواست کرد فقیران را شریک مال خود قرار دهند و به آنها کمک کنند، ادامه داد: امیرالمومنین(ع) اسطوره کمک به فقرا و نیازمندان است، ” موسسه مردم نهاد ماه مهربانی ملایر” نیز با توجه به وجود بحران ویروس منحوس کرونا و با تأسی از امام علی(ع)، بسته های کمک معیشتی و پک بهداشتی را برای کمک به نیازمندان جمع آوری و توزیع کردند.

۲۱ مرداد, ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن