اجتماعیعلمی و دانشگاهی

جلوگیری از تکرار نواقص و مشکلات آزمون دکتری و ارشد در کنکورسراسری

دبیر هماهنگی ستاد مدیریت کرونا استان همدان از کسب تجربه و جبران نواقص در رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجود در آزمون دکتری و کارشناسی ارشد برای برگزاری کنکور سراسری خبرداد.

مهرداد نادری فر در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری در 30 و 31 مرداد و 1 شهریورماه، بیان کرد: در ستاد استانی مقابله با کروناویروس موارد قابل توجه مطرح، جلسات اختصاصی برگزار و تدابیر لازم در راستای اجرایکامل پروتکل‌های بهداشتی به تمام ارگان و نهادهای مربوطه ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه براساس نظرسنجی از داوطلبین حاضر در 2 آزمون گذشته دکتری و کارشناسی ارشد، در استان همدان، رضایت بالای 85 درصدی ثبت شده است، تصریح کرد: برگزاری این 2 آزمون تجارب متعددی را به مسئولان هدیه داد از این رو تمامی این تجارب برای برگزاری هرچه بهتر کنکور سراسری استفاده و از تکرار نواقص و مشکلات محدود در 2 آزمون قبل جلوگیری خواهد شد.

نادری‌فر از آماده سازی تعداد بالای سالن‌های ورزشی، مخابرات و سایر اماکن مناسب برای حضور داوطلبین خبرداد و مطرح کرد: تمامی سالن و فضاهای مناسب در اختیار دستگاه‌ها برای اجرای این آزمون آماده سازی شده است.  

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن