اجتماعی

حسادت و کینه دوست قدیمی، عامل جرم در تلگرام

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان گفت: در پی مراجعه شهروند همدانی به پلیس فتا مبنی بر اینکه فردی در شبکه اجتماعی تلگرام برای وی مزاحمت ایجاد کرده، رسیدگی به این موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ فیروز سرخوش‌نهاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، بیان کرد: پس از بررسی های اولیه کارشناسان پلیس فتا مشخص شد فردی ناشناس در پیام‌ رسان تلگرام با ارسال پیام ‌های توهین ‌آمیز، استفاده از الفاظ رکیک و هتک حیثیت ضمن توهین به وی برای شاکیه ایجاد مزاحمت کرده است.

وی ادامه داد: پس از تحقیقات اولیه از شاکیه و بررسی موضوع،شناسایی متهم در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت که با انجام اقدامات فنی و پلیسی در نهایت متهم شناسایی وبا هماهنگی با مقام محترم قضایی دستگیر شد.

سرهنگ سرخوش‌نهاد مطرح کرد :متهم که خانم جوان و از دوستان شاکیه بود در بازجویی بعمل آمده و با مواجهه با ادله های انکارناپذیر لب به اعتراف گشود ،و انگیزه خود را انتقام جویی به علت کدورت وحسادت از شاکیه عنوان کرد‌.

وی ضمن هشدار به کاربران شبکه‌های اجتماعی افزود: انتشار هرگونه مطلب توهین‌آمیز و هتک حیثیت جرم تلقی شده و پلیس فتا با عاملان آن برخوردی قانونی خواهد داشت.

رئیس پلیس فتا استان همدان در پایان گفت : شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌ فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن