اجتماعی

توزیع 1600 بسته معیشتی در رزمایش کمک های مومنانه

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه سری جدید رزمایش کمک های مومنانه در ملایر با توزیع 1600بسته معیشتی برگزار شد، گفت: پس از فرامین رهبری در نیمه شعبان و تاکید بر کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا، طرح رزمایش کمک های مومنانه در کشور آغاز شد.

سرهنگ پاسدار سید جواد حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: به همت سپاه ملایر و با همراهی خیرین و هم افزایی ادارات شهرستان، رزمایش کمک های مومنانه از ابتدای ماه رمضان آغاز و نخستین سری این رزمایش در سه مرحله برگزار شد و بیش از 13 هزار بسته معیشتی بین جامعه هدف توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه همزمان با دهه امامت و ولایت دومین سری رزمایش کمک های مومنانه آغاز و اکنون دومین مرحله از دومین سری این رزمایش در ملایر برگزار شد، گفت: در این مرحله 1600 بسته معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع می شود.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با تأکید بر اینکه رزمایش کمک‌های مومنانه بستری برای اشاعه فرهنگ مهدویت است و چنین فرهنگی باید در جامعه تقویت و گسترش یابد، اظهارکرد: در برگزاری این رزمایش از ظرفیت گسترده بسیجیان و پایگاه‌های بسیج استفاده می‌شود و مساجد نقش مهمی در آن دارند.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش با هدف کمک به نیازمندان و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا طی چند مرحله با کمک خیرین و بسیجیان در سطح شهرستان برگزار می‌شود، افزود: تقویت نقش تربیتی در این امر خداپسندانه از دیگر اهداف برگزاری رزمایش همدلی است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به تأکیدات دین مبین اسلام برای کمک به نیازمندان، خاطرنشان کرد: کمک به هم نوع و دستگیری از نیازمندان از ارکان فرهنگ مهدویت در جامعه اسلامی است که با برگزاری رزمایش‌ کمک‌های مؤمنانه به نمایش گذاشته شد.

حسینی با بیان اینکه رزمایش کمک‌های مومنانه بستری برای اشاعه فرهنگ مهدویت است و چنین فرهنگی باید در جامعه تقویت و گسترش یابد، افزود: برگزاری این رزمایش از ظرفیت گسترده بسیجیان و پایگاه‌های بسیج استفاده می‌شود و مساجد نقش مهمی در آن دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن