اقتصادی

اجرای مانور عملیاتی و جهادی اصلاح و تعمیر فیدر برق در ملایر

قائم مقام مدیر عامل در توزیع نیروی برق شهرستان ملایر گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و شرایط نابه سامان آب و هوایی برای کسب آمادگی لازم و اهمیت پایداری شبکه های توزیع برق، جهت تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکین شهرستان ، ‍مانور عملیاتی و جهادی اصلاح و تعمیر و نگهداری فیدر مهر آباد در شهرستان ملایر برگزار شد.

رضا شیردره در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: این مانور با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری و تعمیرات پیشگیرانه شبکه های فشار متوسط بخش جوکار با همراهی بسیج و بکارگیری ۱۵ اکیپ عملیاتی و حدودا ۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط در بخش جوکار، هماهنگ با سایر شهرستانهای استان همدان با موفقیت برگزارشد.
وی اظهار کرد: در این مانور عیوب و اشکالات شناسایی شده در خطوط فشار متوسط بخش جوکار برطرف و بیش از پیش ایمن تر شد که باعث کاهش خاموشی ها و اتصالی های شبکه مذکور می شود.
شیردره ادامه داد: همچنین در راستای نظارت بر ایمنی اکیپ های عملیاتی مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از روند برگزاری مانور عملیاتی و جهادی فیدر مهر آباد، بازدید داشت.
مدیر توزیع نیروی برق ملایر افزود: این بازدید به منظور نظارت بر اجرای صحیح مقررات ایمنی در برگزاری مانور عملیاتی و جهادی فیدر مهر آباد و جلوگیری از حوادث، از اکیپ های عملیاتی و ابلاغ نکات ایمنی به آنان بود.
شیردره در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات اجرایی، کلنگ زنی و بهره‌ برداری از 20 پروژه توزیع نیروی برق در سطح این شهرستان در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 510 میلیون تومان اشاره کرد.
وی هدف از افتتاح این طرح ها را افزایش رضایت مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، تأمین برق مطمئن و پایدار و بهره وری اقتصادی، بیان و خاطرنشان کرد: نیرو رسانی به متقاضیان جدید، اصلاح و بهینه شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار، احداث و بهینه سازی شبکه، اصلاح و بهینه فیدر‌های بحرانی، احداث پست‌های عمومی و تامین روشنایی معابر، از پروژه‌های قابل بهره برداری و کلنگ زنی در هفته دولت امسال بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن