اقتصادی

سارق حرفه اي 90 ميليون تومان اموال مسروقه لب به اعتراف گشود

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از شناسائي و دستگيري سارق حرفه اي با 90 ميليون تومان ‏اموال مسروقه در ملاير خبر داد و گفت: به دنبال وقوع سرقت هاي متعدد در سطح شهر ملاير اين ‏موضوع به صورت ويژه در دستور کار مامورين کلانتري 12 پاسداران قرار گرفت.

سرهنگ محمد باقر سلگی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: بالاخره با يک هفته ‏کار اطلاعاتي شبانه روزي سرانجام مخفيگاه اين سارق حرفه اي مشخص و طي هماهنگي با ‏دستگاه قضائي در يک عمليات غافلگيرانه متهم تحت تعقيب توسط مامورين اين يگان دستگير شد.

اين مقام مسئول ادامه داد: بلافاصله فرد دستگير شده تحت بازجوئي فني و تخصصي مامورين قرار ‏گرفت و با توجه به رويت شواهد و دلائل موجود دراين پرونده، وي به ناچار لب به اعتراف گشود ‏و به چندين فقره سرقت شامل يک دستگاه خودروي سواري پرايد هاچ بک، دو دستگاه دوچرخه، ‏باطري خودرو، 2 دستگاه دريل، يک دستگاه سنگ فرز و چندين فقره لوازم ديگر معترف شد.

سلگی با بیان اینکه با بررسي به عمل آمده ارزش ريالي اموال کشف شده 90 ميليون تومان برآورد ‏شده است، افزود: این سارق سارق داراي سوابق متعددي در امر سرقت، خريد و فروش مواد مخدر ‏و درگيري و … بوده که با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضائي شد.

فرمانده ملاير تصریح کرد: برخورد سرسختانه با مجرمان از اولويت هاي انتظامي شهرستان است ‏و با اجراي طرح هاي پيشگيرانه و توسعه اقدامات بازدارنده توفيقات مطلوبي در برخورد با ‏مجرمان و افزايش کشف سرقت ها در دستور کار قرار دارد.‏

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن