اجتماعی

اصلاح 13 نقطه حادثه خیز در جاده‌های ملایر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر از آسفالت ورودی این شهر از سمت بهشت هاجر به طول 2 کیلومتر خبر داد و گفت: تا پایان امسال اصلاح 13 نقطه حادثه خیز دیگر در دستور کار است.

سید اسماعیل صفوی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین افزود: انجام روکش آسفالت ورودی شهرستان ملایر از سمت بهشت هاجر تا ورودی شهر به طول 3 کیلومتر برای امسال هدف گذاری شده است که در حال حاضر آسفات و خط کشی 2 کیلومتر آن به اتمام رسیده است.

وی اظهارکرد:امسال برنامه ریزی شده روکش آسفالت تا محور ورودی شهر ملایر و به صورت برعکس از مبدأ ملایر تا به سمت اراک انجام شود.

صفوی زاده ادامه داد: با توجه به آنکه رفع نقاط حادثه خیز شهرستان از اولویت ها و برنامه های کاری امسال اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر است، بنابراین از صفر تا صد این پروژه در محور ملایر – بروجرد – سه راهی آورزمان انجام شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همچنین عملیات شانه سازی محورهای اصلی و شریانی شهرستان ملایر در سال جاری به منظور خدمات دهی بیشتر در بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای و رفاه حال رانندگان صورت پذیرفت.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر به شانه سازی محور ملایر- اراک باند برگشت محدوده گرجایی، آبپاشی و تسطیح زیرسازی باند کند رو حاجی آباد، خاکبرداری و پاکسازی نخاله های باند کند رو حاجی آباد و جمع آوری دپو ماسه زمستانی، اشاره کرد.

صفوی زاده از ادامه نصب شبرنگ تودلی گاردریل محور ملایر- اراک محدوده پل راه آهن حدود ١٠٠ عدد خبر داد و گفت: تعمیر و جوشکاری پایه تابلوهای آسیب دیده به منظور نصب در محورهای شهرستان راهداری ملایر و تسطیح و رگلاژ راه روستایی ناصح آباد، طی ماه جاری انجام شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن