اجتماعی

کمک 45 میلیون تومانی انجمن حمایت از زندانیان ملایر در سال تحصیلی جدید

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان ملایر از کمک 44 میلیون 900 هزار تومانی این انجمن به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: انجمن حمایت زندانیان ملایر به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید تعداد 100 بسته حاوی لوازم التحریر بین دانش آموزان خانواده های نیازمند توزیع کرد.

حسین عباس آبادی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: به مناسبت بازگشایی مدارس تعداد 68 بسته معیشتی شامل مواد خوراکی اولیه به ارزش 300 هزار تومان با هماهنگی اداره اوقاف بین خانواده ها توزیع و همچنین مبلغ 10 میلیون و500 هزار تومان نقدی به حساب خانواده های که شامل یک نفره و دونفره بودن واریز شد.

وی اظهارکرد: با هماهنگی و همکاری مهندس ساریخانی ناظر موقوفه ” مرحومه بیات”، هزینه لباس فرم و خرید کتاب و ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 99- 1400 به خانواده ها مساعدت شد.
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان ملایر در ادامه تصریح کرد: خانواده زندانیان در معرض آسیب های اجتماعی و بزهکاری قرار دارند و ما تلاش می کنیم در این دوره های آموزشی شیوه های مواجهه این خانواده ها با آسیب های اجتماعی را آموزش دهیم.

عباس آبادی گفت: حساب زندانی از خانواده او جداست و نباید به این خانواده ها در نبود سرپرست خانواده بی توجهی شود.

وی با تأکید بر اینکه همگرایی دستگاه های دولتی به منظور استفاده از ظرفیت انجمن حمایت از زندانیان به عنوان یک سازمان مردم نهاد ضروری است، خاطرنشان کرد: باتوجه به نقشی که این انجمن در کاهش آسیب های اجتماعی دارد، باید اقدامات پیشگیرانه در این زمینه صورت گیرد تا جامعه، متحمل هزینه های آسیب های اجتماعی نشود.

عباس آبادی افزود: افزایش درآمد خانواده های زندانیان و بروز خلاقیت و توانمندی های آنان با استفاده از امکانات مراکز فنی و حرفه ای باید در دستور کار قرار گیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن