اقتصادی

آمادگی ملایر برای میزبانی از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس

فرماندار ویژه ملایر سفر اعضای کمیسیون کشاورزی به این شهرستان طی روزهای آتی را ‏نشانگر ارزش و اهمیت اقتصادی و فرهنگی ملایر در سطح منطقه و استان دانست.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت الله ولدی دوشنبه 24 شهریور ماه، در چهارمین جلسه ‏هماهنگی استقبال و تدوین برنامه های سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به ‏ملایر، با بیان اینکه امروز ” ملایر” به نگین سبز استان مبدل شده، بر آمادگی شهرستان برای ‏میزبانی از اعضای کمیسیون کشاورزی تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: این سفر موجبات تحقق رخدادهای مهمی درحوزه های اقتصاد و ‏کشا‌‌‌ورزی استان و ملایر را فراهم آورده و بسیاری از موانع پیش روی توسعه این بخش را برای ‏همیشه مرتفع سازد.

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه چندین جلسه به منظور هماهنگی استقبال و میزبانی از اعضای ‏کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری تشکیل شده است، گفت: این سفر ‏فرصتی ارزشمند برای شناسایی نقاط قوت و توانمندی های حوزه اقتصاد کشاورزی شهرستان ‏ملایر در سطح ملی است.

ولدی با اشاره به نقش موثر کمیسیون کشاورزی در تدوین اصول و برنامه های این حوزه، این ‏سفر را فرصتی مهم برای جلب نگاه و سرمایه های ملی به سمت ملایر و رفع اشکالات و موانع ‏پیش روی توسعه این بخش دانست.

وی تصریح کرد: توسعه همه جانبه بخش کشاورزی، ایجاد و ارتقای صنایع فرآوری و بسته بندی ‏و بهره گیری از ظرفیت بزرگ گردشگری کشاورزی، یکی از راهکارهای اصولی توسعه ‏شهرستان طی سال های آتی است، بنابراین باید از فرصت ارزشمند پیش آمده در راستای تحقق ‏اهداف اقتصادی و فرهنگی خود نهایت بهره را ببریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن