اجتماعی

مراسم معارفه و تکریم رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد

دکتر مخصوصی جای خود را به دکتر ایرج صالحی از همدان داد، دکتر ایرج صالحی به عنوان رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد معرفی و از زحمات دکتر مخصوصی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین امام جمعه اسداباد در نشست معارفه و تکریم روسای دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت. کادر بهداشت و درمان کشور به صورت جهادی از روزهای اول شبانه روز ،برای نجات جان انسانها وارد میدان شدند و در این راه ذره ای سستی به خود راه ندادند و در این مسیر بزرگ توانستند جان خیلی ها را نجات بدهند و با این کار دل امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب را شاد کردند.

حجت الاسلام حسینی مجد افزود. این روند مدیریت ویروس کرونا در استان و شهرستان اسداباد به خوبی انجام شده است که جای تشکر دارد.

شهرستان اسدآباد در زمینه غربالگری کرونایی همچنان در جایگاه اول تا سوم قرار دارد.

فرماندار اسدآباد در مراسم تکریم و معارفه رئیس علوم پزشکی اسدآباد گفت
با تلاش شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی و پرستاران اسداباد در شناسایی و غربالگری کرونایی همچنان در جایگاه اول تا سوم قرار دارد.

اقای درویشی افزود. کادر پزشکی و درمانی و پرستاران اسداباد با ۹۰ درصد بهبودی کرونایی یکی از شهرستانهای موفق بوده است.
وی از جذب ۲۳ پزشک متخصص در مجموعه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خبر داد و گفت. برای اسکان پزشکان متخصص درحال ساخت واحد مسکونی هستیم که هم اکنون دو واحد در زیر بنای ۱۸۳ متر مربع با اعتبار ۶۱۰ میلیون تومان با ۹۰ درصد پیشرفت در حال اتمام است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن