اجتماعی

حریق 60 درصدی وانت در یکی از باغات ملایر

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، حریق قرارگرفتن یک دستگاه خودروی پیکان وانت در یکی از باغ های حوالی راه آهن ملایر اطلاع داده شد.

حسین روستائی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با بیان اینکه به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام شد، افزود: مأموران به محض رسیدن مشاهده کردند یک دستگاه خودروی وانت در حال سوختن است بنابراین بدون فوت وقت با استفاده از دو حلقه شیلنگ یک و یک دوم اینچ با آب تحت فشار شروع به اطفای حریق کردند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در داخل این خودرو کسی نبود و فردی صدمه ندید، اظهارکرد: در این حادثه حدود ۶۰ درصد خودرو مورد حریق و صدمه قرار گرفته بود.

روستائی افزود: با بررسی اولیه ای که آتش نشانان انجام دادند مشخص شد احتمالا شیلنگ بنزین خودرو که در زیر خودرو بوده با کف زمین که بصورت ناهموار بوده گیر کرده و منجر به نشر بنزین و در نتیجه ایجاد حریق و مورد طعمه قرار گرفتن خودرو شده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر در ادامه از آتش سوزی در یکی از مغازه های خیابان شهید معارفند خبر داد و گفت: پس از اطلاع بدون فوت وقت توسط ایستگاه مرکز سازمان یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعزام شد.

روستائی خاطرنشان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن مشاهده کردند از درون سوله ای حریق رویت می شود که به دلیل ارتفاع بلند محل حریق با استفاده از نردبان به مکان نزدیک شده و با استفاده از یک حلقه شیلنگ یک ویک دوم اینچ با آب تحت فشار اقدام به اطفای حریق کردند.

وی یادآورشد: در این آتش سوزی تعداد چند تیر چوبی و مقداری یونولیت مورد حریق قرار گرفته بود که علت حادثه در حال بررسی کارشناسی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن