اجتماعی

کار نیمه تمام میراث فرهنگی را شهردار تمام می‌کند

رئیس مرکز تحقیقات و فناوری شورای اسلامی شهر همدان تکمیل پروژه سایت موزه میدان امام خمینی (ره) را تا پایان سال جاری اعلام کرد.

دکتر ابراهیم مولوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، بیان کرد: وظیفه تکمیل این پروژه توسط مقام ارشد استان به شهرداری سپرده شد که کار نیمه تمام میراث فرهنگی و راه و شهرسازی را مدیریت منطقه ۱ شهرداری تا پایان سال به اتمام می‌رساند.

وی ادامه داد: سپردن ساخت این پروژه به میراث فرهنگی و سپس راه و شهرسازی اقدامی اشتباه بود که فقط وقت تکمیل این پروژه را تلف کرد.

این عضوشورای شهر با بیان اینکه میراث فرهنگی تا کنون ۵۰۰ میلیون تومان برای پروژه هزینه کرده که بخشی از آن اشتباه بوده افزود: با معطل کردن سازمان میراث فرهنگی و راه و شهرسازی، پروژه‌ای که با ۲میلیارد قابلیت تکمیل داشت در حال حاضر شهرداری باید آن را با ۵‌ میلیارد تومان به پایان برساند.

مولوی مطرح کرد: به طول انجامیدن ساخت این پروژه شهروندان را از مدیران شهری گله‌مند کرده است و این در حالیست که تا کنون میراث فرهنگی و راه و شهرسازی متولی ساخت آن بوده‌اند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان در پایان تاکید کرد: مدیران شهری قول می‌دهند این پروژه تا پایان سال توسط شهرداری تکمیل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن