اجتماعی

لزوم هماهنگی حداکثری بین دستگاهی در حین بحران

فرماندار همدان :
عملکرد مدیریت بحران شهرستان همدان در پیشگیری و کنترل آتش سوزی های احتمالی فصل تابستان بسیار خوب بود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین حسین افشاری در جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و پاسخ به بحران شهرستان همدان گفت : طی فصل تابستان در بسیاری از نقاط کشور شاهد آتش سوزی هایی بودیم که عملکرد مدیریت بحران شهرستان همدان در پیشگیری و کنترل آتش سوزی های احتمالی بسیار خوب بود.

وی با توجه به گزارش عملکرد اقدامات قابل توجه شهرداری همدان در راستای مهار سیلاب در سطح شهر همدان افزود : احداث سیل برگردان غربی شهر همدان برای ما اهمیت ویژه دارد و در جلسات آتی نیز بررسی اقدامات سه شهر دیگر شهرستان با اولویت شهر جورقان در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار همدان با تاکید بر لزوم هماهنگی حداکثری بین دستگاهی در حین بحران تصریح کرد : در مواجهه با بحرانها نجات جان افراد اولویت نخست و بدنبال آن باید بدنبال کاهش خسارتهای احتمالی باشیم و هیچ اختلاف نظری نباید در بین دستگاههای اجرایی داشته باشیم.

وی با تاکید بر لزوم آمادگی تجهیزات و ماشین آلات برای بهره گیری در شرایط بحرانی افزود : نقاطی که در سیل سال 9 داشتیم و گاهی برای رفت و آمد به روستایی مجبور بودیم از قایق استفاده کنیم باید قبل از وقوع بارشها اقدامات لازم انجام شده باشد.

افشاری با اشاره به جانمایی مراکز اسکان موقت توسط هلال احمر در سطح شهر همدان اظهار کرد : جانمایی مکان اسکان کفایت نمی کند و باید تمهیدات لازم برای تامین خدمات مورد نیاز اسکان یافتگان در شرایط اضطراری پیش بینی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن