اجتماعی

دستگيري سارق سابقه دار و مامور قلابي در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از دستگیری مامور قلابي در این شهرستان خبر داد و گفت: به دنبال کسب خبری مبني بر وجود يک مامور قلابي در نقطه اي از شهرستان، ماموران کلانتري 12 پاسداران بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با حضور ماموران در محل با بکارگیری شگردهای پلیسی، متهم در يک اقدام ضربتي دستگير و در تحقيقات تخصصي مشخص شد اين فرد با عنوان مامور قلابی از سوژه هاي انتخابي خود اخاذي مي کرده است.

وی با اشاره به اینکه نامبرده با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شد، تصریح کرد: مراقب افرادي که خود را مامور دستگاه هاي دولتي معرفي مي کنند، باشید و در صورت مواجهه با اين افراد، از آنان مدارک شناسايي بخواهید تا در دام کلاهبرداران نيفتید.

سلگی در ادامه از شناسائي و دستگيري سارق سابقه دار موتور سيکلت در ملاير خبر داد و گفت: به دنبال وقوع يک فقره سرقت موتورسيکلت از جلوي ساختمان پزشکان، مامورين کلانتري 11 بلافاصله در صحنه حاضر شدند و با انجام کار اطلاعاتي دقيق، سرانجام مخفيگاه سارق را شناسائي و طي هماهنگي با دستگاه قضائي، اين فرد را در يک عمليات ضربتي دستگیر کردند.

اين مقام مسئول با اشاره به اينکه طي استعلام صورت گرفته مشخص شد فرد دستگير شده سابقه دار است، اظهارکرد: در تحقيقات فني و تخصصي صورت گرفته از متهم، وي به دو فقره سرقت موتورسيکلت اعتراف کرد و اقدام لازم به منظور کشف موتورسيکلت مسروقه توسط مامورين در دست پيگيري است.

فرمانده انتظامي ملاير همچنین از پلمب 7 واحد صنفي متخلف در طرح مشترک مبارزه با ويروس کرونا، توسط مامورين اداره نظارت بر اماکن عمومي و پليس ملاير خبر داد.

سلگی افزود: در راستاي اجراي طرح بازديد از اماکن و واحد هاي صنفي با رويکرد افزايش سطح نظم، قانون و رعايت پروتکل هاي بهداشتي در سطح واحدهاي صنفي سطح شهر ملاير، مامورين اداره نظارت بر اماکن عمومي در گشت مشترک با کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف شهرستان از کافي نت ها، گيم نت ها و صنوف آبليموگيري بازديد کردند.

وی با بیان اینکه در همين ارتباط تعداد 7 واحد صنفي متخلف که پروتکل هاي بهداشتي را مراعات نکردند، پلمب شدند، اظهارکرد: مهمترين انتظار پليس ملاير از صنوف، عزم حداکثري برای احترام به قانون، حفظ ارزش هاي اسلامي و رعايت پروتکل هاي بهداشتي است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن