اجتماعی

دستگیری 5 نفر از اعضای باند توزیع مواد مخدر در ملایر

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از دستگیری 5 نفر از اعضای باندهای توزیع موادمخدر در ملایر ‏خبر داد و گفت: در راستاي مبارزه با مواد مخدر صنعتي و سنتي، با انجام کار اطلاعاتي دقيق، ‏ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، از فعاليت 2 باند تهيه و توزيع مواد مخدر مطلع ‏شدند.

سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: ماموران در 2 طرح ‏ضربتي و غافلگيرانه، 5 نفر از اعضای اين دو باند را شناسایي و دستگير کردند و در بازرسي از ‏مخفيگاه آنان، 545 گرم مواد مخدر شيشه، 650 گرم ترياک و 35 گرم شيره ترياک کشف و 3 ‏دستگاه موتورسيکلت توقيف شد.

وی با اشاره به اینکه هر 5 متهم با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند، از دستگاه قضائي به ‏سبب حمايت هاي مجدانه در برخورد با اين بلاي خانمانسوز تقدیر کرد و گفت: مبارزه با مواد ‏مخدر از اولويت هاي ناجا است و برخورد قاطعانه و فراگير با باند هاي تهيه و توزيع مواد مخدر ‏در دستور کار قرار دارد .

فرمانده انتظامي ملایر در ادامه از کشف 2 دستگاه لباسشوئي قاچاق به ارزش 40 ميليون تومان ‏در ملایر خبر داد و افزود: در راستاي برخورد قاطعانه با ورود انواع کالاي قاچاق، مامورين ‏مبارزه با جرائم اقتصادي در ايست و بازرسي حرم آباد در حين کنترل محورهاي مواصلاتي ‏منتهي به شهرستان به يک دستگاه خودروي تريلر مشکوک شدند و بلافاصله طي هماهنگي با ‏دستگاه قضائي نسبت به توقيف آن اقدام کردند.

اين مقام مسئول اظهارکرد: با بازرسي به عمل آمده توسط مامورين از اين تريلر ، تعداد 2 دستگاه ‏ماشين لباسشويي خارجي فاقد مجوز، به ارزش 40 میلیون تومان کشف و ضبط و ضمن تشکيل ‏پرونده، متهم تحويل مراجع قانونی شد.

سلگی خاطرنشان کرد: برخورد قانوني و قاطعانه با ورود انواع کالاي قاچاق به عنوان راهبردي ‏مهم براي حمايت از توليدات داخلي در دستور کار مامورين پليس آگاهي ملاير قرار دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن