دسته‌بندی نشده

توزیع 2 میلیون عدد ماسک درتویسرکان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تویسرکان درنشست خبری بااصحاب رسانه این شهرستان از توزیع بیش از 2میلیون عددماسک که بااستقرار 4چادردرمیادین اصلی شهرستان توزیع شده است خبرداد..

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین روانبخش نورعلیی افزود:پس از رایزنی با اتحادیه خیاطان و هماهنگی با ۶ واحد صنفی و پیگیری تخصیص سهمیه پارچه طبق قیمت مصوب و باهدف جلوگیری ازشیوع کرونا باهمکاری هلال احمر و شهرداری این طرح انجام گرفت که خوشبختانه بااستقبال خوب مردم مواجه گردید.

نورعلیی بابیان اینکه جهت رفع مشکلات تولیدکنندگان صنعتی محصولاتی چون انواع شوینده، مواد ضدعفونی‌کننده، پدالکلی و دستکش یکبارمصرف مستقر در شهرستان وهمچنین به منظور افزایش ظرفیت خط تولید و افزایش شیفت‌کاری در شرایط کرونایی بیش از پنج تن مواد ضدعفونی‌کننده و بیش از ۴۰ هزار عدد ماسک و ۶۰۰ دست لباس مخصوص بیمارستان به صورت رایگان در بین مردم توزیع گردید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت از توزیع ۸ تا ۱۰ تن برنج با نرخ مصوب دولتی در قالب طرح کمک‌ مومنانه از سوی تولیدی‌های صنعتی، اتحادیه‌ها و واحدهای صنفی مستقر در تویسرکان خبرداد وخاطرنشان کرد:در راستای ترویج فرهنگ استفاده از ماسک‌ در بین جامعه اصناف در بازار از طریق پیامک و فضای مجازی و مکتوب اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت گرفته می‌شود.

نورعلیئی درپایان از دیگراقدامات این اداره نام برد وافزود:تعطیلی واحدهای صنفی پرخطر در شرایط فعلی کرونا طبق دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان به منظور کنترل و مهار این ویروس خبرداد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن