اجتماعی

بام خانه‌های همدان، سبز می‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به روزهای کرونایی و اعمال محدودیت ها گفت: برای تفریح کودکان و ایمن بودن آنها باید بام‌های خانه سبز شود.

ابراهیم مولوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین اظهار کرد: با توجه به شرایط بحرانی کرونا و همچنین بافت شهرها و فضاهای آپارتمانی که مکان مناسبی برای تفریح کودکان نیست در جهان یک اتفاق به نام سبز شدن بام‌های خانه رخ داده است.

وی ادامه داد: سبز شدن بام‌های خانه با عنوان شهرنشینی نوین فضای مناسبی را برای تفریح کودکان و همچنین ایمن بودن آنها در کنار خانواده است.

مولوی با بیان اینکه این طرح در پارلمان شهری مصوب شده تصریح کرد: تصمیم داریم در آپارتمان هایی که ۵ تا ۱۰ طبقه هستند در بام‌های ساختمان یک فضای سبز همراه با امکانات برای تفریح خانواده‌ها و به خصوص کودکان ایجاد کنیم.

این عضو شورای شهر با تاکید بر این که در این طرح بخش اشرافیت و حقوق همسایه کاملاً رعایت خواهد شدخاطرنشان کرد: طی بازدید چند تن از اعضای شورای شهر از اجرای این طرح در استان تهران در آینده‌ای نزدیک نیز بام‌ خانه‌های مرتفع همدان سبز خواهد شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان ‌در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه این طرح اخیراً مصوب شده است مطمئن هستیم که مردم همدان نیز از آن استقبال خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن