اجتماعی

اختصاص ۱۱۰ میلیارد ریال برای چهارخطه ملایر- آورزمان و آبرسانی از سد کلان

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای چهارخطه ملایر- آورزمان و آبرسانی از سد کلان، خبر داد.

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با پیگیری‌ها و مکاتبات انجام شده و موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای ۲ طرح چهار خطه محور ملایر- آورزمان- نهاوند و آبرسانی به ملایر از سد کلان اختصاص یافت.

وی اظهارکرد: از این رقم ۶۰ میلیارد ریال برای طرح چهارخطه محور ملایر- آورزمان- نهاوند و ۵۰ میلیارد ریال برای اتمام طرح آبرسانی آب شرب از سد کلان به شهر ملایر در نظر گرفته شده است.

آزادی‌خواه ابراز امیدواری کرد: با اختصاص این بودجه شاهد تکمیل و بهره‌برداری از طرح آبرسانی از سد کلان به ملایر باشیم و روند اجرایی چهارخطه ملایر- آورزمان به نهاوند شتاب بیشتری بگیرد.

رییس مجمع نمایندگان استان همدان در ادامه به بررسی مهمترین مسائل حوزه راه و مسکن استان همدان از جمله پروژه راه آهن ملایر- همدان، مسیر چهاربانده سامن- بروجرد، اجرای طرح بازآفرینی شهری و توسعه راه های روستایی در نشست مجمع نمایندگان و استاندار همدان با وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد.

آزادی‌خواه گفت: در این نشست ضمن مطرح کردن موانع و مشکلات موجود، بر تسریع در روند اجرای پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی تاکید شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن