اجتماعی

تجلیل از 7 واحد صنفی ملایر برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی

امروز به دستور فرماندار ویژه ملایر و با حضور مسئولان این شهرستان از تعدادی از واحدهای ‏صنفی و خدماتی که پروتکل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا را رعایت کردند، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، امروز طی یک گشت مشترک نظارت و بازرسی، معاون ‏برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، رئیس اداره صمت، نایب رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه ‏خبازان، با اهدای لوح سپاس از همکاری صنوف در رعایت توصیه‌های بهداشتی قدردانی کردند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ملایر گفت: به لحاظ شرایط خاص ویروس کرونا، ‏پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و صنوف باید دقیق رعایت و انجام شود.

لیلا غفاری در حاشیه این گشت بازرسی، افزود: بر اساس بازرسی‌های کمیته نظارت ستاد مقابله ‏با کرونا این شهرستان صنوف رعایت کننده مسایل بهداشتی شناسایی شده و از آنان تقدیر می‌شود.

وی بیان کرد: بازگشایی اصناف به منزله عادی شدن شرایط و تحت کنترل در آمدن ویروس کرونا ‏نباید تلقی شود و کماکان فروشندگان و مردم باید موازین بهداشتی را به خوبی رعایت کنند.

غفاری با اشاره به اینکه پس از بازرسی و نظرسنجی ها، تقریباً 90 درصد صنوف شهرستان ‏ملایر الزامات بهداشتی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا را رعایت می کنند، اظهارکرد: حفظ ‏سلامت مردم، برای دولت و نظام یک اصل است و صنوف محتلف باید در این زمینه همکاری و‎ ‎مساعدت لازم را داشته باشند.

گفتنی است؛ طی این بازدید از صنوف مختلف خیابان های سعدی، قائم مقام، فخریه و خیام از 7 ‏واحد صنفی شامل سوپرمارکت، اغذیه فروشی، ساعت فروشی،آرایشگاه مردانه، فروشگاه لوازم ‏آرایشی و 2 نانوایی تقدیر به عمل آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن