اجتماعی

لکه گیری و 2 هزار تُن آسفالت ریزی در محورها و راه های ملایر

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر در خصوص عملکرد این اداره در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال جاری، از لکه گیری و آسفالت رگلاژی به میزان 2 هزار تُن، شانه سازی محورهای اصلی و تعدیل شیب شیروانی خبر داد و گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تمامی گاردریل ها، تابلوها، علائم و خط کشی و پاک سازی محورهای شهرستان ساماندهی شد، همچنین ایمن سازی پل ها، ابنیه فنی و اجرای بیس و رفع نقاط آب شستگی صورت پذیرفت.

سید اسماعیل صفوی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: اصلاح پیچ پیرمیشان شامل ترانشه برداری تعریض، بهسازی، آسفالت و خط کشی، اصلاح پیچ دم سیاه شامل جمع آوری گاردریل، زیرسازی، بهسازی و آسفالت و اصلاح دور برگردان اراک شامل ترانشه برداری تعریض، بهسازی و آسفالت با موفقیت انجام شد.

وی به ایمن سازی پیچ الفاوت شامل خاکریزی و نصب گاردریل و اجرای آسفالت حفاظتی شامل چیپسیل اشاره و خاطرنشان کرد: پیچ زمان آباد با اجرای عملیات های خاک ریزی، خاک برداری و تعریض پل، ایمن سازی شد.

صفوی زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ابتدای امسال تا پایان مهر ماه، تعداد 15 هزار و 190 مورد سفر در راه ها و جاده های شهرستان ملایر انجام و تعداد 143 هزار و 188 نفر مسافر جابجا شده اند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر از صدور مجوز احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محور آورزمان خبر داد و افزود: با پیگیری های انجام شده، مبلغ 6 میلیارد و 258 میلیون تومان تسهیلات کرونا به بخش حمل و نقل این شهرستان اختصاص یافت و پرداخت شد.

صدور 85 هزار و 841 مورد بارنامه در سال جاری
وی با اشاره به صدور 85 هزار و 841 مورد بارنامه به نتاژ یک میلیون و 246 هزار تنُ، افزود: در هفت ماهه سال جاری 366 برگه ترافیک صادر شده است.

این مقام مسئول به صدور اضافه نتاژ به میزان 247 تُن و یک مورد صدور مجوز شرکت حمل و نقل کالا اشاره و اظهارکرد: 53 مورد گشت، کنترل و نظارت در راه ها و جاده ها صورت پذرفته است.

صفوی زاده با بیان اینکه امسال مجوز فعالیت های دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی شامل اسلام شهر آق گل و آورزمان صادر شد، گفت: دو باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد در محور اراک احداث شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن