اجتماعی

کشف 7 کيلوگرم مواد مخدر و120 دستگاه بيت کوئين قاچاق در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از توقف خودروي سواري حامل 7 کيلو و 480 گرم انواع مواد مخدر در ملاير خبر داد و گفت: در راستاي مبارزه جدي با توزيع کنندگان مواد مخدر با انجام کار اطلاعاتي، مامورين پليس مبارزه با مواد مخدر از انتقال و تلاش براي توزيع يک محموله مواد مخدر سنتي و صنعتي توسط دو دستگاه خودروي سواري مطلع شدند.

سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با مشخص شدن موقعيت دقيق خودروهاي حامل مواد مخدر و طي هماهنگي لازم با دستگاه قضائي در يک عمليات ضربتي و قبل از اقدام به توزيع مواد مخدر، اين خودروها توسط مامورين يگان امداد شناسائي، متوقف و تعداد سه نفر توزيع کننده مواد مخدر توسط مامورين اين يگان دستگير شدند.

وی ادامه داد: مقادير 7 کيلو و 300 گرم مواد مخدر ترياک ، 180 گرم مواد مخدر “گل” و 3 حقه وافور به همراه 3 دستگاه ترازوي توزين ديجيتالي مواد از این افراد کشف و با توقيف دو دستگاه خودروي سواري و تشکيل پرونده هر سه متهم تحويل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامي ملاير تصریح کرد: مبارزه با مواد مخدر از اولويت هاي ناجا بوده و در اين ماموريت خطير با توزيع کنندگان عمده و خرد مواد مخدر با جديت ، مقتدرانه برخورد قانوني صورت می گیرد.
سلگی همچنین از کشف 120 دستگاه بيت کوئين خارجي قاچاق به ارزش 360 میلیون تومان در عمليات مشترک ماموران انتظامي بخش جوکار و پليس اطلاعات شهرستان خبر داد و گفت: ماموران با اشرافيت و هوشمندي بالاي خود، از مخفيگاه تعداد زيادي دستگاه بيت کوئين در يک دامداري متروکه در خارج از شهر ملاير مطلع شدند و بلافاصله ضمن هماهنگي با دستگاه قضائي اقدام به بازرسي ضربتي از اين مکان کردند.

وي افزود: طي بازرسي صورت گرفته در محل هاي مذکور تعداد 120 دستگاه بيت کوئين خارجي قاچاق را کشف و تعداد يک نفر را در اين ارتباط دستگير کردند که با تشکيل پرونده متهم تحويل مراجع قضائي شد.

فرمانده انتظامي ملایر با اشاره به دستگيري 3 سارق و 12 معتاد متجاهر، اظهارکرد: در اجراي مرحله ديگري از طرح پاکسازي مناطق آلوده و جرم خيز توسط مامورين کلانتري 11 شهداء که طي هماهنگي لازم با دستگاه قضائي در 2 نقطه حاشيه شهر ملاير انجام شد، 12 معتاد متجاهر و سابقه دار شناسائي و دستگير و در بازرسي به عمل آمدده از آنها مقدار 5 گرم مواد مخدر هروئين و يک عدد پايپ را کشف و ضبط شد.

اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: در همين راستا در اقدام اطلاعاتي ديگر، مامورين اين يگان، پاتوق 3 نفر سارق داخل خودرو و اماکن خصوصي را شناسائي و در يک عمليات غافلگيرانه هر 3 نفر را دستگير کردند که در مجموع با تشکيل پرونده هر 15 متهم تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامی ملاير تصریح کرد: اجراي طرح هاي پيشگيرانه و پاکسازي نقاط آلوده سرلوحه کار مامورين انتظامي قرار دارد و از شهروندان درخواست داريم تا هرگونه موارد مشکوک را با مرکز فوريت هاي 110 درمیان بگذارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن