اجتماعی

دستگیری دو نفر قاتل متواری و کشف قتل جوان ۲۵ساله در همدان

حسین بشری معاون اجتماعی پلیس استان همدان اعلام داشت دو نفر از افرادیکه در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری در میدان باباطاهر همدان جوان ۲۵ ساله ای را با ضربه چاقو مضروب و نهایتاً به قتل رسانده بودند دستگیر شدند .

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین این مقام انتظامی افزود این دو نفر پس از ارتکاب قتل از محل فراری و گوشی های خود را خاموش نموده بودند اما پلیس استان همدان با انجام تحقیقات دقیق و بهره گیری از توان عملیاتی موفق شد این دو را روز گذشته در همدان و یکی از شهرستانهای استان شناسایی و در یک عملیات جداگانه و منسجم دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت نمایند .
بشری در ادامه افزود متهمان در تحقیقات معموله به درگیری منجر به فوت مقتول اعتراف و علت درگیری را اختلافات قبلی عنوان نموده و یکی از متهمان به قتل مقتول با ضربات چاقو اعتراف و پرونده پس از بازسازی صحنه قتل جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع محترم قضایی گردید و هر دو متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان گردیدند .

معاون اجتماعی پلیس استان در پایان تاکید داشت برای پیشگیری از این‌گونه موارد ضرورت دارد علاوه بر اینکه والدین بر فرزندان خود نظارت بیشتری نمایند؛ جوانان نیز در انتخاب دوست دقت کافی را داشته باشند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن