اجتماعی

توزيع کنندگان مواد مخدر و سارقان در کمند پلیس ملایر

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از دستگيري 10 توزيع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستاي شناسایي و دستگيري سوداگران مرگ در سطح با 48 ساعت کار اطلاعاتي شبانه روزي و هماهنگي هاي با دستگاه قضائي، 4 طرح ضربتي اجرا شد.

سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: بر همين اساس ماموران کلانتري 12 تعداد 7 معتاد و توزيع کننده مواد مخدر، ماموران پاسگاه زند يک توزيع کننده مواد مخدر، ماموران پاسگاه سامن يک توزیع کننده مواد مخدر و ماموران يگان امداد هم يک توزيع کننده مواد مخدر را دستگیر و يک دستگاه موتورسيکلت را توقيف کردند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ها مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و هر 10 متهم با تشکیل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند، گفت: شناسایي و برخورد با توزيع کنندگان مواد مخدر از اولويت هاي انتظامي شهرستان محسوب مي شود.

فرمانده انتظامي ملايردر ادامه از کشف 3 دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو مسروقه در این شهرستان خبر داد و افزود: ماموران انتظامي شهرستان، طرح شناسایي و کشف وسايل نقليه مسروقه را با اعزام گشت هاي هدفمند به نقاط مورد نظر پليس را اجرا کردند.

سلگی خاطرنشان کرد: در این راستا، ماموران پليس آگاهي يک دستگاه خودروي سواري پرايد و يک دستگاه موتورسيکلت، ماموران کلانتري 13 يک دستگاه موتورسيکلت و ماموران پاسگاه زنگنه يک دستگاه موتورسيکلت سرقتي را کشف کردند و اقدامات قانوني برای بازگرداندن اموال مسروقه به مال باختگان و دستگيري سارقان تحت پيگيري است.

وی تصریح کرد: شهروندان با نصب تجهيزات بازدارنده در وسیله نقلیه می توانند مانع بروز اقدامات مجرمانه شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن