اجتماعی

تصادف تریلی حامل سوخت در محور ملایر – همدان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از تصادف تریلی حامل سوخت در محور ملایر – همدان محدوده شهر ازندریان خبر داد.

حسین روستائی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، گفت: طی تماس تلفنی یکی از عوامل شرکت نفت ملایر مستقر در منطقه نوشیجان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، برخورد یک دستگاه خودروی سنگین تریلی حامل سوخت در محور جاده همدان – ملایر با گاردریل و نشت بنزین از آن و احتمال انفجار، اطلاع داده شد.

وی افزود: به محض اطلاع سریعاً به دلیل حساسیت حادثه، دو دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل اعلام شده اعزام شد.

روستائی اظهارکرد: آتش نشانان به محض رسیدن مشاهده کردند خودروی مذکور به دلیل لغزندگی جاده به گارد ریل برخورد کرده و از قسمت های باک و تانکر، مورد صدمه و ضربه شدید قرار گرفته است.

سپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر با بیان اینکه این اتفاق باعث سوراخ شدن باک و خروج بنزین از آن شده بود، ادامه داد: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی و احتیاط،محل را ایمن سازی کرده و با عوامل ۱۱۰، راه و ترابری، و راهنمایی و رانندگی برای حضور در محل هماهنگی لازم به عمل آوردند.

روستائی افزود: پس از مستقرشدن جرثقیل، تریلی را از حالت نیمه واژگونی به حالت عادی درآورده و موفق شدیم بدون اینکه انفجاری رخ دهد امنیت را ایجاد کنیم و امکان بروز هرگونه حریق را از بین ببریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن