اجتماعی

توقیف 4 اتوبوس به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

معاونت اتوبوسرانی و پایانه‌های مسافربری و حمل و نقل شهرداری همدان از توقیف 4 دستگاه اوتوبوس شهری به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

بابک اسدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به تشدید نظارت و بازرسی در پی اعلام وضعیت قرمز در استان همدان، فعالیت بازرس‌ها دو چندان شده است.

وی ادامه داد: در راستای عدم توجه برخی از رانندگان اتوبوس به پروتکل‌های بهداشتی تا کنون 4 دستگاه بخش خصوصی توقیف و بروروی آنها بنر این تخلف نصب شده است.

اسدی با اشاره به اینکه در پایان هر ایستگاه یک اکیپ بازرسی قرار دارد عنوان کرد: اکیپ‌های مستقر پس از پیاده شدن مسافران محوطه داخلی اتوبوس را تا پیش از تکمیل ظرفیت مجدد ضدعفونی می‌کنند.

وی تصریح کرد: کابین‌ راننده‌های اتوبوس نیز با پلاستیک مخصوص پوشانده شده است که از شهروندان درخواست می‌شود تا حد ممکن کارت‌های الکترونیک را جایگزین پول نقد کنند.

معاونت اتوبوسرانی و پایانه‌های مسافربری و حمل و نقل شهرداری همدان در پایان درخواست کرد: شهروندان همکاری لازم را با بازرس‌ها سازمان داشته باشند چرا که متاسفانه تا کنون در پی هر تذکر و توصیه بازرس‌ها، افراد شروع به پرخاشگری و فحاشی کرده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن