اقتصادی

کشف انبار روغن موتور احتکار شده در ملاير

فرمانده انتظامي ملاير از کشف انبار روغن موتور احتکار شده در ملاير خبر داد و گفت: در راستای اجراي طرح مبارزه با احتکار و اخبار واصله مبني برانبار روغن موتور خودروهاي سنگين و سبک و عدم توزيع بين رانندگان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مامورين مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي قرار گرفت.

سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: بلافاصله با همراهي مقام قضايي ونماينده ادارصمت شهرستان ملاير به محل مورد نظر اعزام و از انبار مورد نظر بازديد وسرکشي به عمل آمد و تعداد 483 کارتن 6 عددي روغن 4 ليتري جمعا 11 هزار و 592 عدد، تعداد 68 کارتن 20عددي يک ليتري جمعا تعداد 1360 عدد، تعداد 446 گالن 20 ليتري به وزن 8920 ليتر، مجموعاً 21 هزار و 872 ليتر روغن موتور به ارزش تقريبي 500 میلیون تومان کشف و يک نفر متهم به دستگاه قضائي معرفی شد.

وی با تقدیر از تعزيرات حکومتي و صمت در مبارزه با محتکران، تصریح کرد: برخورد با هرگونه احتکار به صورت جدي در دستور کار مامورين مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي شهرستان قرار دارد.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از دستگيري9 توزيع کننده مواد مخدر و کشف بيش از 70 گرم مواد مخدر شيشه و هروئين در ملاير خبر داد و اظهارکرد: در راستای اجراي مرحله ديگري از طرح ارتقای امنيت اجتماعي در مناطق آلوده و جرم خيز، مامورين کلانتري 12 با انجام کار اطلاعاتي دقيق و هماهنگي لازم با دستگاه قضائي طي دو مرحله عمليات ضربتي و غافلگيرانه با دستگيري 9 توزيع کننده مواد مخدر با بازرسي از آنها مقادير 39 گرم و 10 سانت مواد مخدر هروئين ، 32 گرم و 60 سانت مواد مخدر شيشه ، يک گرم و 25 سانت مواد مخدر ترياک ، 3 دستگاه ترازوي ديجيتال توزين مواد مخدر ، 6 پايپ و يک باطري ربوده شده خودرو را به همراه يک دستگاه موتورسيکلت مسروقه کشف کردند.

اين مقام مسئول با اشاره به اينکه اجراي طرح هاي پاکسازي نقاط آلوده بر اساس يکي از مهمترين مطالبات مردمي با شدت ادامه دارد، گفت: تشکيل پرونده هر 9 متهم تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي ملاير به قاچاقچيان و توزيع کنندگان مواد مخدر هشدار داد: برخورد بي امان و قاطعانه با توزيع کنندگان مواد مخدر در دستور کار مامورين انتظامي شهرستان ملاير قرار دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن