اجتماعی

عزم همگانی ملایری ها برای کنترل اپیدمی کرونا

چهار روز از اجرای طرح محدویت های کرونایی می گذرد و در این مدت عملکرد مردم و اصناف ‏زیر ذره بین مسئولین بوده تا بتوانند با مهار کرونا، سلامت جامعه را تأمین کنند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، در همین راستا فرماندار ملایر، فرمانده بسیج سپاه ناحیه ‏ملایر، رئیس شبکه بهداشت و درمان، فرمانده پلیس راهور شهرستان و شماری دیگر از مسئولین ‏ارشد اجرایی شهرستان، با حضور میدانی در سطح شهر، بر اجرای محدودیت های ترافیکی ابلاغی ‏از سوی ستاد ملی کرونا نظارت کردند.

همچنین استاندار همدان در یک بازدید سرزده و شبانه بر نحوه اجرای محدودیت های ابلاغی ستاد ‏ملی کرونا در ملایر از نزدیک نظارت و بازدید کرد.

استاندار همدان در بازدید سرزده و شبانه خود از محورهای ورودی ملایر، روند اجرای طرح ‏محدودیت‌های جدید در این شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مردم ملایر همراهی خوبی با ‏اجرای محدودیت‌های اعمال شده و رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشتند که ستودنی است.

سید سعید شاهرخی با بیان اینکه همراهی اصناف، کسبه و بازاریان ملایر نیز در تعطیلی واحدهای ‏خود و توجه ویژه به اعمال محدودیت‌ها قابل تقدیر است، تأکید کرد: مردم استان همدان باید تا پایان ‏طرح در مدت زمان ۲ هفته تعیین شده، همراهی و مشارکت خود را با ستاد مقابله با کرونا در ‏اجرای محدودیت‌ها داشته باشند تا هرچه سریعتر با کاهش روند شیوع بیماری، محدودیت‌ها نیز ‏برداشته شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن