اجتماعی

پاسکاری وظایف در شهرداری

رئیس اداره کنترل نظارت خدمات شهری شهرداری همدان برخورد با تجمعات در مقابل بازارچه پرندگان را منوط بر دستور سازمان ساماندهی مشاغل شهر دانست.

محمد گلشن در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، توضیح داد: نیروهای سد معبر هیچ اختیاری در برخورد خودجوش با متخلفان را ندارند و باید سازمان متولی دستور جمع آوری و برخورد با متخلفان را صادر کند.

وی ادامه داد: تا کنون هر سازمان در شهرداری که اعلام نیازبرای برخورد با متخلفین را داشته‌اند نیروهای سدمعبر برای انجام وظیفه به محل گزارش اعزام شده است .

گلشن یکی از اقدامات نیروهای سدمعبر رابرخوردبا بساط گستران در کوی بدیع‌الزمان اعلام کرد افزود: یکی دیگر از اقدامات نیروهای سد معبر گشت زنی شبانه برای برخورد با بساط گستران پیاده راه بوعلی است.

تخلفات شهری به ما ربطی ندارد/سدمعبر برخورد کند

به گزارش این پایگاه خبری، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری از وظیفه برخورد با این تجمعات در مقابل بازارچه پرندگان، شانه خالی کرد.

معراج عاشورلو در گفت‌وگو با خبرنگار همدان آنلاین، عنوان کرد: سدمعبر وظایفی چون برخورد با این تجمعات را داشته و تخلفات شهری  به سازمان ساماندهی هیچ ارتباطی ندارد.

وی افزود: ساماندهی و تعطیلی روزبازارها و بازارچه‌ها تنها وظیفه سازمان است و برای جمع آوری افراد در مقابل درب بازارچه‌ها دادستانی، نیروی انتظامی یا سدمعبری کاری کند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در پایان یادآور شد: هر فردی که این وظیفه را در حیطه اقدامات سازمان ساماندهی معرفی کرده، دچار اشتباه شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن