اجتماعیسلامت و پزشکی

شناسائی و دستگیری دندانپزشک قلابي توسط پليس ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير با بیان اینکه دندانپزشک قلابي توسط پليس ملاير شناسائي و به مراجع قضائي معرفي شد، گفت: مامورين کلانتري 13 ولي عصر(عج) حين گشت زني به يک دستگاه خودروي سواري مشکوک شدند و بلافاصله با بررسي دقيق تر مشاهده می کنند راننده اين خودرو به صورت کاملاً غيربهداشتي و با تجهيزات دندانپزشکي در حال کشيدن دندان فردي است.

سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با اشاره به غيرقانوني بودن اين اقدام و شرايط پر خطر شيوع ويروس کرونا، افزود: بلافاصله طي هماهنگي با دستگاه قضائي، اين فرد دستگير و با کشف تجهيزات پزشکي و دندانپزشکي فاقد مجوز قانوني و تشکیل پرونده تحويل مراجع قضائي شد.

وی با اشاره به هوشمندي گشت پليس در برخورد با جرائم، اظهارکرد: احترام به قانون موجب امنيت و سلامت افراد جامعه و افزايش بازدارندگي در برابر هر نوع نا امني در زندگي است.

این مقام مسئول در ادامه از دستگيري دو سارق و کشف 11 فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در ملاير خبر داد و گفت: به دنبال وقوع چندين فقره سرقت لوازم داخل خودرو اين موضوع به صورت ويژه در دستور کار مامورين کلانتري 12 قرار گرفت و با انجام 72 ساعت اقدامات گسترده اطلاعاتي سرانجام مخفيگاه سارقان شناسائي و طي هماهنگي با دستگاه قضائي در يک عمليات ضربتي تعداد دو نفر متهم دستگير شد.

سلگی با اشاره به اينکه متهمان دستگير شده سابقه دار بودند، افزود: در بازرسي از اين مخفيگاه اموال مسروقه اي شامل ضبط خودرو، باطري خودرو، لاستيک زاپاس، آچار آلات، سيم بکسل، مدارک خودرو و … به ارزش 15 ميليون تومان کشف شد و با تحقيقات فني و تخصصي از دو متهم دستگير شده ، تعداد 11 فقره سرقت لوازم داخل خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامي ملاير با تقدير از همکاري هاي مجدانه دستگاه قضائي در برخورد قاطعانه با مجرمان ، خاطرنشان کرد: شناسائي و دستگيري متهمان حرفه اي با شگردهاي خاص پليس و کشف علمي جرائم توسط مامورين در دستور کار پليس ملاير قرار دارد .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن