اجتماعی

کشف بیش از 3 کیلوگرم هروئين در ملاير

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 3 کيلو و 900 گرم مواد مخدر هروئين و متلاشي شدن ‏باند توزيع مواد مخدر طي 24 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: در راستاي برخورد ‏قاطعانه با قاچاقچيان و باندهاي تهيه و توزيع مواد مخدر صنعتي، پليس مبارزه با مواد مخدر با 72 ‏ساعت تلاش اطلاعاتي و شبانه روزي، از انتقال يک محموله مواد مخدر صنعتي توسط دو دستگاه ‏خودرو به وسيله يک باند تهيه و توزيع اين مواد مطلع شدند و با هماهنگي دستگاه قضائي، مکان ‏عبور اين خودروها توسط ماموران مشخص شد.

وی ادامه داد: در همين حين با تلاش ضربتي ماموران اين يگان هر دو خودرو متوقف و تعداد 3 نفر ‏سوداگر مرگ دستگير شدند و در بازرسي به عمل آمده مقدار 3 کیلو و 900 گرم موادمخدر از نوع ‏هروئين کشف و با تشکيل پرونده هر3 قاچاقچي تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي ملاير تصریح کرد: امروز مواد مخدر به عنوان سرپل ساير جرائم، امنيت و ‏سلامت جامعه را در معرض تهديد جدي قرار داده و عزم پليس ملاير در برخورد قاطعانه با ‏باندهاي تهيه و توزيع مواد مخدر کاملاً جدی است.

سلگی در بخش دیگری از سخنان خود از کشف محموله قاچاق چوب جنگلي به ارزش40 ميليون ‏تومان از يک دستگاه کاميون در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستاي برخورد قاطعانه با ‏ورود انواع کالاي قاچاق، ماموران مبارزه با جرائم اقتصادي در ايست و بازرسي “حرم آباد” حين ‏کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به شهرستان به يک دستگاه خودروي کاميون مشکوک شدند.

این مقام مسئول افزود: با هماهنگي دستگاه قضائي اين خودرو به منظور بررسي دقيق تر مدارک و ‏محموله آن متوقف شد و با بازرسي به عمل آمده توسط ماموران، از داخل خودرو، مقدار 13 هزار ‏کيلوگرم چوب جنگلي بدون مجوز قانوني به ارزش 40 میلیون تومان کشف و با تشکيل پرونده، ‏متهم تحويل مراجع قانوني شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن