اجتماعی

باند سارقان حرفه اي خانه باغ و کارخانجات متلاشی شد

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از متلاشي شدن باند سارقان حرفه اي خانه باغ و کارخانجات در ملاير خبر داد و گفت: به دنبال وقوع سرقت هاي مختلف از خانه باغي و کارخانجات اطراف شهر ملاير اين موضوع به صورت جدي در دستور کار مامورين کلانتري 11 شهدا قرار گرفت.

سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: با انجام اقدامات هوشمندانه و اطلاعاتي مامورين اين يگان، سرانجام مخفيگاه مجرمان شناسائي و با هماهنگي به عمل آمده با دستگاه قضائي در يک عمليات ضربتي تعداد چهار نفر اعضای اين باند دستگیر شدند.

وی اظهارکرد: اين مخفيگاه که محل نگهداري اموال ربوده شده نيز بود توسط مامورين مورد بازرسي قرار گرفت و اقلامي نظير 2 دستگاه تلوزيون 21 اينچ، 3 عدد پيک نيک، 3 عدد چرخ موتورسيکلت، یک دستگاه پنکه،یک دستگاه سم پاش، یک عدد باطري تيلر ، یک عدد اجاق گاز کوچک، یک عدد کپسول آتش نشاني ، 10 عدد اتصالات لوله آب کشاورزي ، 3 عدد آلات و ادوات کشاورزي و یک دستگاه مودم کشف و ضبط شد.

سلگی خاطرنشان کرد: در ادامه بازرسي مقاديري مواد مخدر شامل 6 گرم و 20 سانت شيشه، 2 گرم هروئين و 6 عدد پايپ نيز از اين مکان کشف شد و با انتقال متهمان به يگان و انجام تحقيقات فني و تخصصي اين باند به تعداد 7 فقره سرقت از کارخانجات و خانه باغي ها اعتراف کردند که با تشکيل پرونده هر چهار نفر اعضای اين باند تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي ملاير تصریح کرد: شناسائي هوشمندانه اقدامات مجرمانه در کوتاه ترين زمان ممکن از جمله ماموريت هاي پليس ملاير در سال جاري بوده که با همکاري مجدانه دستگاه قضائي به بهترين وجه ممکن حاصل شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از محموله احشام فاقد مجوز قانوني از يک دستگاه خودروي نيسان به ارزش 40 میلیون تومان، با تلاش مامورين پليس آگاهي ملاير خبر داد.

سلگي اظهارکرد: ماموران مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي ملایر با کنترل محورهاي مواصلاتي منتهي به شهرستان، به يک دستگاه خودروي نيسان حامل احشام مشکوک شدند و مامورين اين يگان ضمن هماهنگي با دستگاه قضائي اين خودرو را برای بررسي دقيق تر متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسي به عمل آمده از اين خودرو توسط مامورين، 13 رأس گوسفند فاقد محوز به ارزش تقريبي 40 میلیون تومان کشف و ضبط و يک نفر متهم در اين خصوص توسط مامورين ايست و بازرسي حرم آباد دستگير شد که با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضائي شد.

فرمانده انتظامي ملاير تأکید کرد: هرگونه حمل و نقل دام زنده بدون مجوز قانوني ممنوع است و با مرتکبين برابر قانون برخورد می شود، در همین راستا شهروندان موارد مشابه و مظنون و مشکوک به حمل احشام و کالاي قاچاق را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن