اجتماعی

کشف 6 تن مرغ بدون مجوز قانوني


فرمانده انتظامي ملاير از کشف 6 هزار کيلوگرم مرغ بدون مجوز قانوني توزيع در ملایر خبر داد ‏و گفت: در راستاي شناسائي و توقيف خودروهاي حامل مرغ بدون مجوز قانوني توزيع، ماموران ‏پاسگاه آورزمان حين گشت زني به يک دستگاه کاميونت در حال تردد مشکوک شدند و با هماهنگي ‏با دستگاه قضائي اين خودرو را برای بررسي دقيق تر متوقف کردند.

سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: در بازرسي به عمل ‏آمده از اين خودرو توسط مامورين مقدار 6 هزار کيلوگرم مرغ فاقد مجوز قانوني به ارزش 150 ‏میلیون تومان کشف و ضبط و با تشکيل پرونده متهم تحويل مراجع قانونی شد.

وی تاکید کرد: برخورد قانوني و قاطعانه با قاچاق و توزيع خارج از شبکه مرغ با جديت در ‏دستور کار پليس ملاير قرار دارد و از شهروندان ملايري درخواست مي شود هرگونه موارد مشابه ‏و مظنون و مشکوک را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از متلاشي شدن باند سارقان قطعات داخل خودرو در این شهرستان ‏خبر داد و اظهارکرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شهر ملاير، اين موضوع به ‏صورت جدي در دستور کار ماموران کلانتري 13 این شهرستان قرار گرفت.

سلگی با بیان اینکه ماموران پلیس با حضور هوشمندانه در صحنه و بررسي هاي تخصصي ‏صورت گرفته، سرانجام مخفیگاه سارقان را شناسائي و 2 نفر سارق را در اين مکان دستگير ‏کردند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، تعدادي لوازم و قطعات ربوده شده شامل تعداد 2عدد ‏باطري خودرو، 3 دستگاه ضبط صوت خودرو، 2عدد جک خودرو، مقداري آچارآلات، تعداد ‏‏10عدد کارت هديه مسروقه و مقداري لوازم کشف شد.

وی تصریح کرد: مهمترين انتظار پليس از شهروندان مراقبت از اموال و امکانات در اختيار خود و ‏تجهيز آنها به امکانات بازدارنده و ضد سرقت بوده و در اين رابطه انعکاس هرگونه رفتار و ‏حرکات مشکوک به مرکز فوريت هاي 110 جهت ارتقای سطح امنيت کاملاً ضروری است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن