اجتماعی

معرفی 10 فروشگاه زنجیره‌ای به دستگاه قضاء

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سیناهمدان از معرفی 10 فروشگاه زنجیره‌ای در استان به مراجع قضایی به‌دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ابتدای هفته تاکنون خبرداد.

لیدا رفعتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، با اشاره به پلمب 10 رستوران و 14 نانوایی به‌دایل بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی، مطرح کرد: از ابتدای هفته تاکنون طی بازرسی‌های انجام شده، در مجموع  46 رستوران، نانوایی، سوپرمارکت و خواروبار فروشی در استان پلمب شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین در این بازده زمانی، 396 واحد مختلف از جمله بیمرستان و مراکز جراحی محدود، مطب، رستوران، فروشگاه زنجیره‌ای و جایگاه سوخت به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دستگاه قضا معرفی شدند.

رفعتی بررسی هفتگی میزان و درصد رعایت پروتکل‌ها در ادارات و اماکن تحت نظارت را از دیگر اقدامات بازرسان دانست و افزود: براساس این نظارت‌ها، زندان و مدارس با رعایت 100 درصدی پروتکل‌ها در صدر لیست قرار دارند؛ سایر اماکن نیز ازجمله ادارت و سازمان‌ها با 95، اماکن متبرکه، مساجد، داروخانه و بیمارستان‌ها با 86 درصد رعایت نکات بهداشتی در رتبه‌های بعدی قرار دارند

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن