اجتماعی

7 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در ملایر احداث می شود

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با بیان اینکه در سال جاری با پیگیری های صورت گرفته 7 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در سطح شهرستان در حال احداث است، گفت: در حال حاضر مجتمع خدمات رفاهی محور ملایر اراک- کیلومتر 1، 30 درصد پیشرفت فیزیکی، مجتمع خدمات رفاهی محور ملایر- اراک کیلومتر 2 ، 60 درصد پیشرفت فیزیکی و مجتمع خدمات رفاهی محور ملایر – اراک کیلومتر 38، نیز60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

سید اسماعیل صفوی ‌زاده در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: همچنین موافقت اصولی احداث 4 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در ملایر صادر شده که شامل مجتمع خدمات رفاهی محور آورزمان کیلومتر 1 ، مجتمع خدمات رفاهی محور شوشاب، مجتمع خدمات رفاهی محور ملایر – سامن و مجتمع خدمات رفاهی محور اسلام آباد – خردمند است.

وی در ادامه با بیان اینکه همزمان با آغاز ریزش برف و باران در روزهای گذشته ۱۶۰ تُن ماسه و نمک برای بازگشایی محورهای ارتباطی این شهرستان استفاده شده است، اظهارکرد: در حال حاضر با تلاش نیروهای راهداری تمامی محورهای مواصلاتی اصلی، فرعی و روستایی این شهرستان باز است و مشکلی در تردد وجود ندارد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با اشاره به نمک ‌پایی مستمر در محورهای روستایی، خاطرنشان کرد: در حوزه استحفاظی ملایر همزمان با ریزش برف و باران حادثه دلخراشی در سطح جاده‌های این شهرستان رخ نداد و نیروهای راهداری برای خدمت‌رسانی به مردم در آماده‌باش کامل هستند.

صفوی‌زاده افزود: نیروهای راهداری ملایر به صورت شبانه‌روزی در تمامی محورها مستقر هستند و با توجه به تداوم بارش‌ها از رانندگان انتظار داریم نسبت به رعایت نکات ایمنی و همراه داشتن تجهیزات لازم حساسیت ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ۸۳ نیروی راهداری آمادگی لازم در طرح زمستانی امسال به صورت شبانه‌روزی فعالیت دارند و در 5 راهدارخانه‌ این شهرستان استقرار پیدا کرده‌اند، افزود:
۴۳ دستگاه خودروی سبک و سنگین در طول اجرای طرح زمستانی تجهیز شده و 4 هزار تُن ماسه و ۲ هزار تُن نمک برای طرح زمستانی ملایر در طول محورها برای استفاده مسافران در صورت ضرورت ذخیره شده است.

این مقام مسئول به آمادگی راهدارخانه‌های آورزمان، یونس، گردنه زاغه، زنگنه و مرکز اداره اشاره و بیان کرد: به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان شماره‌های ۱۴۱ و ۳۳۳۴۸۰۳۳ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به مردم است و هرگونه مواردی را می توانند گزارش دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن