اجتماعی

دستبند قانون بر دستان ” مامور قلابي” که أخاذی می کرد

فرمانده انتظامي ملاير از دستگيري ” مامور قلابي” با تلاش مسئولانه کارکنان بازرسي شهرستان ‏خبر داد و گفت: به دنبال دريافت اخباري مبني بر اينکه فردي خود را به عنوان مامور معرفي و به ‏برخي از صنوف مراجعه و اقدام به اخذي مي کند، بلافاصله اين موضوع توسط کارکنان بازرسي ‏شهرستان در دست اقدام و بررسي قرار گرفت.

سرهنگ محمد باقر سلگي در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، افزود: در تحقيقات و ‏بررسي هاي دقيق صورت گرفته مشخص شد که اين مامور قلابي به صورت پياده به اماکن مورد ‏نظر خود مراجعه و با ترفندهاي خاص اقدام به اخاذي و دريافت وجه نقد از آنها مي کرده که پس از ‏‏4 شبانه روز کار اطلاعاتي دقيق و هماهنگي با دستگاه قضائي سرانجام اين مامور قلابي توسط ‏مامورين بازرسي شهرستان ملاير در يک اقدام ضربتي و غافلگيرانه دستگير شد.

وی اظهارکرد: در بازرسي از مخفيگاه اين متهم توسط مامورين، تعدادي اقلام پليس قلابي که در ‏اقدامات مجرمانه مورد استفاده قرار مي گرفت، کشف و با تشکيل پرونده وي تحويل مراجع قضائي ‏شد.

فرمانده انتظامي ملایر خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد 9 نفر شاکي شناسائي شده و در تحقيقات فني و ‏تخصصي به عمل آمده از متهم تاکنون به تعداد 6 فقره اخاذي از شهروندان اعتراف کرده است.

سلگی از شهروندان خواست تا فريب افراد جاعلي که به قصد اخاذي و کلاهبرداري با جعل عناوين ‏و البسه نظامي و سازماني ارگان هاي امنيتي و انتظامي وارد عمل شده و براي رسيدن به اهداف ‏شوم خود دست به هرکاري مي زنند را نخورده و در صورت مشاهده اينگونه افراد مراتب را ‏سريعا از طريق سامانه 110 به پليس اعلام تا اقدامات لازم درخصوص شناسايي و دستگيري اين ‏افراد جاعل انجام پذيرد.

متلاشي شدن باند توزيع مواد مخدر


فرمانده انتظامي ملاير در ادامه از متلاشي شدن باند 3 نفره توزيع مواد مخدر در این شهرستان خبر ‏داد و گفت: در راستاي مبارزه بي امان با باندهاي تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح شهرستان، ‏ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر از فعاليت يک باند تهيه و توزيع مواد مخدر در يکي از ‏روستاهاي اين شهرستان مطلع شدند و بلافاصله با هماهنگي دستگاه قضائي جهت شناسائي و ‏دستگيري سوداگران مرگ اقدام کردند.

سلگی بیان کرد: با انجام کار اطلاعاتي، مخفيگاه متهمان شناسائي و در يک عمليات ضربتي هر 3 ‏نفر توزيع کننده مواد مخدر توسط ماموران اين يگان دستگير شدند .

وی افزود: در همين راستا مقادير 7 گرم هروئين،2گرم شيشه ،50سانت سوخته ترياک ،20گرم ‏مواد مخدر روانگردان و یک عدد پايپ کشف شد که با تشکيل پرونده هر 3 نفر تحويل مراجع ‏قضائي شدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن