فرهنگ و هنر

۳۰ مبلغ در ایام فاطمیه به مناطق مختلف ملایر اعزام می شود

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با اشاره به اعزام مبلغان به مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان، گفت: بیش از ۳۰ نفر از مبلغان در ایام فاطمیه به مناطق شهری و روستایی ملایر اعزام می‌شوند.

حجت الاسلام روح الله نجفی در گفت و گو با پایگاه خبری همدان آنلاین، با بیان اینکه همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) شورای هیئت مذهبی تشکیل جلسه داد و نسبت به برگزاری مراسم ایام فاطمیه به تبادل نظر پرداختند، افزود: برنامه‌های مناسبتی با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می شود.

نجفی سیاه پوش کردن فضای شهر، برگزاری مراسم روضه خوانی ویژه خواهران با رعایت پروتکل های بهداشتی، انجام روضه تلفنی برای مردم به همت مداحان و روحانیان و بارگزاری مرثیه و سخنرانی از سوی روحانیان و مداحان در فضای مجازی و کانال‌های مرتبط را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای ایام فاطمیه از سوی اداره تبلیغات اسلامی ملایر برشمرد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایربا اشاره به اینکه همزمان با دهه بصیرت برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهاد‌ها، اجرا می شود، اظهارکرد: راه اندازی کاروان خودرویی بسیجیان، گروه‌های مردم در ۹ دی ماه در ملایر و برگزاری مراسم بزرگداشت این دهه در نقاط مختلف شهرستان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، برگزاری مسابقه فرهنگی به مناسبت دهه ولایت و حضور راویان با هدف بصیرت افزایی مردم از دیگر برنامه‌های این اداره است.

نجفی یادآورشد: در میلاد حضرت زینب(س) نیز ۳۰۰ بسته معیشتی هر کدام به ارزش ۲۵۰ هزار تومان از سوی قرارگاه حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی ملایر توزیع شد، همچنین فعالیت کاروان خدمات به منظور خدمت به روستاییان در مناطق روستا‌های کم برخوردار از دیگر فعالیت‌های گروه‌های جهادی و روحانیان در سطح شهرستان ملایر بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن