اجتماعی

تداوم اعمال محدودیت‌های کرونایی برای رسیدن به وضعیت سفید

فرماندار ویژه ملایر، با همراهی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، اتاق اصناف و شماری از مسئولین اجرایی شهرستان، ضمن حضور در سطح شهر، از واحدهای صنفی مختلف بازدید و بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی نظارت کرد.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، قدرت‌الله ولدی با تأکید بر اینکه اعمال محدودیت‌های کرونایی به‌ ویژه ممنوعیت تردد شبانه در شهرستان همچنان تداوم دارد، گفت: تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد در سطح شهر ملایر ممنوع است و خودروهای با پلاک غیربومی نیز اجازه ورود و تردد در سطح شهر را ندارند و متخلفان دراین زمینه اعمال قانون می شوند.

وی در حاشیه این بازدید، افزود: فعالیت گروه‌های شغلی سه و چهار در شهرستان ملایر همچنان ممنوع است و واحدهای صنفی دیگر گروه های شغلی غیر از واحدهای تامین مایحتاج اساسی مردم نیز تا ساعت ۲۰ مجاز به فعالیت هستند.

ولدی اظهارکرد: حدود سه هزار خودرو از زمان آغاز طرح محدودیت های کرونایی در مبادی ورودی‌ شهر و ایست‌های بازرسی اعمال قانون شدند که از آن جمله می توان به جریمه ۲۰۰ هزار تومانی ۵۲۸ خودرو، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ۲۱۱ خودرو و جریمه یک میلیون تومانی ۹۱ خودروی متخلف اشاره کرد.

فرماندار ملایر با اشاره به همکاری گسترده و مشارکت واحدهای صنفی ملایر در اجرای دستورالعمل ها و محدودیت های ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا، عبور ملایر از شرایط قرمز شیوع بیماری کرونا را مرهون تلاش کادر درمان، همکاری مردم شهرستان و واحدهای صنفی دانست.

وی نقش هیات رئیسه اتاق اصناف، روسای اتحادیه های صنفی و معتمدین بازار را در جلب همراهی و همکاری واحدهای صنفی با مسئولین اجرایی شهرستان را موثر ارزیابی و دیگر بار از کمک های این افراد در پیشبرد اهداف شهرستان ملایر تقدیر کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ملایر نیز ضمن حضور میدانی در سطح شهر و بازدید از واحدهای صنفی، بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی نظارت کرد.

حسین فارسی در جریان این بازدیدها ضمن تقدیر از همراهی عموم مردم شریف و اصناف شهرستان در اجرای محدودیت های ترافیکی و صنفی، افزود: روند شناسایی و بستری موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان ملایر کاهشی است و امیدواریم با ادامه همکاری های مردم و اصناف، این فرآیند همچنان به سمت شرایط زرد و وضعیت سفید ابتلا به این ویروس منحوس حرکت کند.

وی بر اثربخشی و تداوم فعالیت های اکیپ های نظارت و بازرسی تأکید کرد و گفت: اکیپ های شانزده گانه نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی تشکیل شده اند و در جلب توجه و مشارکت اصناف و عموم مردم نقش مهمی ایفا می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ملایر با اشاره به نقش ارشادی و نظارتی این اکیپ ها، افزود: حضور گسترده این اکیپ ها، که با مسئولیت روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان تشکیل می شوند، ضمن یادآوری خطر ابتلا به بیماری کرونا، به مردم نشان می دهد که تمامی مسئولین در دستگاه های اجرایی به صورت بی واسطه و شبانه روزی، در خط مقدم مبارزه با این بیماری، در کنار و در خدمت آنها هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن