اجتماعی

بارمسئولیت بهزیستی بر شانه گرمخانه

مدیرخدمات شهری شهرداری همدان از  پذیرش شبانه 85 مراجعه کننده به گرمخانه خبر داد و گفت: در بین این افراد پذیرش افراد معلول را هم داریم که البته ساماندهی این دسته از افراد وظیفه بهزیستی است.

مرتضی رضایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری همدان‌آنلاین، در تشریح این خبر مطرح کرد: با توجه به برودت هوا در هفته اخیر پذیرش مراجعه کنندگان از 60 به 85 نفر رسید که در این میان افراد سالمند و معلول امکان استفاده از خدمات گرمخانه در طول روز را هم دارند.

وی ادامه داد: با افزایش مراجعه کنندگان به گرمخانه طبقه دوم این مجموعه نیز بهینه سازی شد تا خدمات بهتری برای افراد داشته باشیم که افزایش تعداد تخت‌ها و افزایش دوش‌های حمام از جمله اقدامات اخیر است.

رضایی عنوان کرد: میانگین سنی مراجعه کنندگان به گرمخانه از 24 تا 80 سال است که در ابتدای ورود به ساختمان تب سنجی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه استحمام پیش از ورود به سالن استراحت اجباری است افزود: پس از استحمام لباس فرم در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

مدیرخدمات شهری شهرداری همدان در پایان یادآور شد: افراد به صورت ماهیانه توسط پزشک ویزیت می‌شوند و در صورت تشخیص موارد مشکوک فرد برای درمان به مراکز درمانی معرفی می‌شود.

.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن