اقتصادیفرهنگ و هنر

سرمایه گذاری سازمان اوقاف در ملایر توسعه می یابد

ملایر، شهر واقفان خیر اندیش، میزبان حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید مهدی خاموشی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بود.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین خاموشی، در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان ملایر، ضمن دیدار با مسئولین شهرستان از موقوفات و بسیاری زیرساخت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ملایر بازدید کرد و در زمینه توسعه سرمایه گذاری سازمان اوقاف در بخش های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و گردشگری ملایر دستورات و قول مساعد داد.

فرماندار ویژه شهرستان ملایر در حاشیه این بازدیدها، گفت: بسیاری از مسائل و درخواست های مردم ملایر مرتبط با سازمان اوقاف، طی مکاتباتی تنظیم و به حجت الاسلام و المسلمین خاموشی ارائه شد.

قدرت الله ولدی افزود: حجت الاسلام و المسلمین خاموشی در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان ملایر، پس از دیدار و گفتگوی صمیمانه ای با امام جمعه ملایر و شماری از مسئولین ارشد شهرستان، از بخش های مختلف موقوفات، مراکز آموزشی موقوفه، مقبره مرحوم سیف الدوله، بوستان تاریخی سیفیه و ساختمان هتل نیمه کاره این بوستان، مجموعه گردشگری جاده سلامت، محل احداث شهرک نمایشگاهی مبل و منبت، پژوهشکده سیفیه و دیگر زیرساخت ها و طرح های شهرستان ملایر در حوزه های گوناگون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری بازدید کرد.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به مکاتبات ارائه شده به رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، افزود: با بررسی مسائل و نیازمندی های شهرستان در حوزه های گوناگون درمانی، فرهنگی، مذهبی، اقتصادی و شهرسازی، بسیاری از مسائل و درخواست های مردم ملایر مرتبط با سازمان اوقاف، طی مکاتباتی تنظیم و به حضرت حجت الاسلام و المسلمین خاموشی ارائه شد و وی نیز با تایید موارد ارائه شده، در خصوص اجرایی شدن مباحث مطروحه دستورات لازم را صادر کرد.

ولدی با اشاره به گستره موقوفات ملایر و نقش مهم سازمان اوقاف و امور خیریه در این شهرستان، این سفر را منشأ خیرات و برکات بسیاری برای مردم ملایر دانست و افزود: با نظر مساعد حجت الاسلام و المسلمین خاموشی، مدیریت شهرستان نیز پیگیری های لازم را در راستای اجرایی شدن و تحقق یافتن این مباحث و مطالبات انجام می دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن