اجتماعیفرهنگ و هنر

حاج قاسم در خط مستقیم ولایت و انقلاب حرکت می کرد

امام جمعه ملایر با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی، در خط مستقیم ولایت و انقلاب حرکت می کرد ، گفت: در سال ۸۸ فتنه گران اصل نظام و ولایت فقیه را نشانه گرفته بودند.

به گزارش پایگاه خبری همدان آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری امروز در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه ملایر، افزود:در تمامی فتنه های تاریخ اسلام سردمداران این حرکت جزء خواص رهبر قبل بودند و فتنه گران سال ۸۸ نیز خود را جزء یاران امام خمینی(ره) می دانستند.

وی اظهار کرد: فتنه سال ۸۸ با فتنه های صدر اسلام و زمان امام رضا(ع) شباهت های مختلفی داشت.

برقراری ادامه داد: جریان فتنه همواره به اسم مقدسات دینی کار خود را پیش برده و از آن سوء استفاده می کنند.

وی افزود: فتنه گران سال ۸۸ پشت عکس امام مخفی شدند تا اینکه به اهداف شوم خودشان برسند.

امام جمعه ملایر خاطرنشان کرد: شهادت حاج قاسم نیز یک فتنه از طرف آمریکایی ها بود تا سردار بزرگ ما را با داعش یکی بدانند اما با بصیرت رهبری نقشه آنان نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه مراسم شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه در مساجد و حسینیه ها برگزار شود،افزود: ما باید همراه با کرونا زندگی کنیم و مراسم مذهبی و دینی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

برقراری اظهار کرد: باید دلسوزانه به دنبال راهکاری مناسب برای برگزاری مراسم مختلف مذهبی بود نه اینکه آنان را تعطیل کرد.

وی ادامه داد: دشمن دست از کار علیه کشور بر نمی دارد و اگر مراسم‌ مذهبی و منبرها نباشد چگونه می توان در بین مردم روشنگری کرد.

امام جمعه ملایر در بخش دیگری از سخنان خود،گفت: سردار سلیمانی همواره در خط ولایت و انقلاب حرکت کرد و موضع گیری های این شهید والامقام در راستای حفظ انقلاب بود.

وی همچنین یادآورشد: با تولید واکسن ایرانی کرونا یک بار دیگر شعار ما می‌توانیم در کشور محقق شد و علی رغم همه سنگ اندازی بیگانگان و جیره خواران، خود سازمان بهداشت جهانی خریدار واکسن ایران است.

برقراری افزود: بودجه کشور باید بر اساس واقعیت ها و نیازهای کشور باشد و نمایندگان در تصویب جزئیات آن دقت کافی را داشته باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن